Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Lielo iespēju un izaicinājumu desmitgade

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais>14-41
P
Es te, atsevišķi gribu atbildēt uz jautājumu - "Kas ir reliģijas intelektuālais pamats?". Reliģijai vispār nav "intelektuālā pamata"!
trusis nejaukais
t
eh, izlasiiju virsrakstu un cereeju ka speciaaliste visaas lietaas Kazhoka buus beidzot kautko uzrakstiijusi bet nekaa :( Bozons pazudis ar galiem..
prokurors Vioriks
p
Manējam nav plānu uz 10 gadiem. Tik uz šito. Tālāk kas būs tas būs. Liešu laimītes un ta jau redzēs
hmmm
h
Intresanti, kad beidzot cilvēce atbrīvosies no reliģiozā debilisma?
GoodMaan&ParexK&K
G
Savkārt Latvijas tauta turpinot balsot par zaglïgajiem cûkiniem, prokrieviskajiem svoločiem un smuki dirsêjiem saskata iespēju pilnïbå sagraut latvisku valsti un izgaisinåt latvju nāciju. Pagaidām tas viss izdodas perfekti pēc sarkano čekistu plāna.
GoodMaan&ParexK&K
G
No labi paêdušåm valstīm gan tiem kuriem ir bērni gan tie kuriem plānā būt nebrauc masveidīgi prom. No izzagtàs Latvijas brauc masveidīgi paātrinot demogrāfiskas žopas procesu. Par to jau tiem Putina čekistiem ar tas prieks.
  • 2
  • 3
Vecsčekists
V
Vai arī pārējās labi paēdušajās valstīs cilvēki izvēlas dzīvot bez bērniem pēc "sarkano čekistu plāna"? PS. Bet, ir labi, ka tīši vai netīši esi saskatījis atšķirības starp čekistiem... patiesi, ne visi bija "sarkanie", ne visi...!
  • 5
  • 2
Dostojevskis
D
Cilvēki meklē veselo saprātu kosmosā, bet nespēj to atrast savu valstu parlamentos.
hmmm
h
Labi, to ka neesi ticīgs, noskaidrojām. Cits jautājums: kas tavā ieskatā ir dzīvība?
  • 0
  • 0
hmmm
h
Atbildēšu tev Jēzus vārdiem: Mazticīgais! Es, starpcitu, ticīgus cilvēkus nereizi neesmu saticis. Ticīgs ir tas, kurš aci nemirkšķinot izleks no 11 stāva 100% pārliecībā, ka šamējo eņģeļi pacels. Ir lasīts, ka, piemēram, Āfrikā 2016 gadā, viens kristīgais priesteris dikti lūdzās un paziņoja, ka pāries pāri upei. Taču upes krastā šamējo sapolosīja krokodīli. Tādejādi nepeipildījās divi Bībeliskie solījum: ne tikai izpalika pastaiga pa ūdeni, bet dievs nepaglāba arī no plēsīgiem dzīvniekiem. Bet mans jautājums tev, tu vari GODIGI sniegt atbildi, KĀPĒC tu netici?
  • 1
  • 0
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Es sapratu, kas Tu esi. Tu esi mācītājs... pēc amata nosaukuma. Viens no tiem daudzajiem, kurš sēž šajā amata krēslā un mokās un moka draudzi. ”Kad būsi atgriezies, stiprini savus brāļus!” (Lūk. 22:32).
  • 3
  • 0
hmmm
h
Tā kā tu sludini kristietību, tad gribētos tieši kristigo ticības apliecinājumu, kurš ir precīzi noteikts Bībelē: "Bet Jēzus tiem saka: "Jūsu mazticības dēļ; jo patiesi Es jums saku: ja jums ticība ir kā sinepju graudiņš, tad jūs sacīsit šim kalnam: pārcelies no šejienes uz turieni, - un tas pārcelsies, un nekas jums nebūs neiespējams." (Mateja 17:20) kā arī " Un Pēteris izkāpa no laivas, gāja pa ūdens virsu un nāca pie Jēzus.Bet, lielu vētru redzēdams, viņš izbijās un sāka grimt, viņš brēca un sacīja: "Kungs, palīdzi man!"Un, tūdaļ roku izstiepis, Jēzus viņu satvēra un viņam sacīja: "Mazticīgais, kādēļ tu šaubījies?"" (Maeja 17:29). Tātad, Pravieti. Kuru ticības apliecinājuma veidu tu būtu gatvs sniegt: pārbīdīsi Gaiziņkalnu vai pāriesi pāri Daugavai neizmantojot tiltu?
  • 0
  • 0
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Es varu sniegt apliecinājumu, ka pats ticu tam, ko runāju. Es to vairākas reizes esmu darījis. Bet , redzēdams, cik maz spēju aizsniegt kurlas ausis, sāku nedaudz šaubīties, VAI MAN ar to būtu jānodarbojas. Bet es labprāt satiktu Tevi un man būtu , ko pastāstīt. Bet es nezinu, vai tas ir iespējams, jo ŠEIT es savu identitāti atklāt nevēlos.
  • 2
  • 0
hmmm
h
Paklau, pravieti, tu te tā bravurīgi pravieto sludi, bet saki, tu vari sniegt kādu soldīgu apliecinājumu tam ka esi patiešām ticīgs vīrs, nevis internet trollis, feiks?
  • 0
  • 0
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Netracina, draugs, netracina. Kaut kas cits mani nedaudz tracina - ar kādu precizitāti Tu atkārto tekstus, kurus es pats tiku gvelzis pirms gadiem 40. Es labprāt pasargātu Tevi no tā, kas nāca pēc tam, bet, laikam jau nav pareizi censties otru barot ar karotīti. Mierinājums ir tas, ka šis gadsimts Tev nedod ne mazāko iespēju sastrādāt visu, ko pagājušajā paspēju sastrādāt es. Bet, zini, es katru Vakaru aizlūdzu par Tevi! Lai Dievs Tevi svētī bagātīgi!
  • 2
  • 0
hmmm
h
Kas ir reliģijas intelekutālais pamats? Nezināšana par pasauli un šīs nezināšanas kompensēšana ar patvarīgu izdomājumu. Piemēram, skatās senais grieķis uz zibeni un domā, kas tas tāds ir, domā doma un paziņo - dievs sper zibeni. Skatās senais ēģiptietis uz Sauli, domā un izdomā - tā ir dieva Ra galva. Senais jūdaists štuko kas ir dzīvība un izdomā - ir matērija un ir gars, dzīvība ir gars. Taču izrādās, ka zibens ir nevis dievs, bet matērijas īpašība, dzīvība ir matērijas īpašība. Kāpēc kristietība vēl nav izzudusi, tāpēc ka mums ir švaki rezultāti dabaszinātnēs. To ka zibens nav skaidrojams ar dievību, to vēl mazizglītoti cilvēciņi var sagremot. Bet to ka matērijas īpašība - spēja dzīvot - ir izskaidrojama tīri materiāli, tur vajag biški vairāk to zināšanu, tāpēc attiecīgi to feiku viegli propogandēt. Tiklīdz cilvēkam ir pietiekami daudz zināšanu lai saprastu ka dzīvība ir matērijas īpašiba un nav skaidrojama ar "gariem" tā kristietības feikam tiek pielikts trekns punkts.
  • 1
  • 2
hmmm
h
Pravieti, tu centies kristietíbu kautkā sevišķi izdalīt, bet tā ir tikai viena tipa parādība no daudzām. VAi tas būtu ticēt ka zibeni sper dievs Zevs, vai to ka Zvaigznes nosaka likteni, vai to ka Kristus nogāja par ūdens virsmu, vai to ka Buda runāja ar balto ziloni - tie ir vienas un tās pašas slimības simptomi. Šie uzskati balstās uz izdomājumiem, nekritisku domāšanu, nespēju saskatīt cēloņaskarība. Nav ticības. Ir vientiesība. Tas jau tevi tracina.
  • 1
  • 1
Pravietisnejaukais>hmmm
P
"tici dievam, horoskopiem, zīlē" ... kas šiem trim ir kopīgs, ka Tu tos esi sabāzis vienā maisā???
  • 2
  • 0
hmmm
h
Muļķi parlamentā ir nieks, salīdzinot ar reliģiozo debilismu sabiedrībā. Kas ir reliģijas pamats - nevīžība. Un kamēr mēs dzīvojam sabiedrībā kur tici dievam, horoskopiem, zīlē un pastāv citas intelektuālā debilisma tradīcjas, par kādu parlamentu jūs runājiet. Kāda nācija, tāds parlaments.
  • 2
  • 2
Aizticējs
A
Jā, īpaši , ja tur savēlēti slepkavu un izvarotāju pēcteči, kuri ienīst mītnes zemi un tās tautu !
  • 3
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata