Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta
Nākotne slēpjas gudrākā, nevis ilgākā darbā – četru dienu darba nedēļa nebūt ne tālā nākotnē daudzviet varētu būt nevis luksuss vai dāvana strādājošajiem, bet gan nepieciešamība un iespēja uzņēmumam ietaupīt

Mazāk darba, vairāk naudas: Četru dienu darba nedēļa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neslāvs
N
Tā būs ES baltajiem cilvēkiem. Ķīnīzeri lai rukā sešas dienas nedēļā pa 12 stundām mūsu labā.
Alga PĒC padarītā darba
A
Dalījums nedēļās sevi attaisno tad, kad alga par padarīto tiek samaksāta darba nedēļas beigās un nopelnītā naudiņa nav obligāti kādu laiku jāpatur bankā.
Ezis
E
40 stundu darba nedēļu ieviesa pirms 100 gadiem. Kopš tā laika tehnoloģiskā progresa ietekmē darba ražīgums ir audzis vairākkārt. Tomēr darba stundas nav samazinātas. Tas nozīmē, ka kapitāla īpašnieki gūst aizvien lielāku peļņu, kamēr strādnieki turpina vergot ka pirms 100 gadiem. Viennozīmīgi par šo iniciatīvu. Protams, ka t.s. darba devēji pretosies, bet šis ir jāizcīna.
Buba
B
Pelnīti - sievietēm ar pirmsskolas bērniņiem. Racionāli - ierēdņu armijai, kas manipulē ar atļaujām, pārbaudēm u.t.t., vienlaicīgi pamatīgi apcērpot birokrātisko aktu daudzumu.
nor
n
Vajag aiziet uz LU EVF un paklausīties lekcijas biznesa vadībā. Tur uzreiz kļūs skaidrs, kāpēc Latvija ir ES astē - tiek ražoti draņķīgi vidējā līmeņa vadītāji, kurus zombē par personāla psiholoģiskās apstrādes tēmu.
padomieši ir slinki
p
Daudzi jau tagad tikai imitē darbu.
Juliette Shelton
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu)) Es sāku spēlēt 5 minūtes! Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu! Tas ir starp kollapu >>> http://sisisa.ml
Juliette Shelton
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu)) Es sāku spēlēt 5 minūtes! Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu! Tas ir starp kollapu >>> http://sisisa.ml
miss Pupsik
m
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu)) Es sāku spēlēt 5 minūtes! Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu! Tas ir starp kollapu >>> http://sisisa.ml
padoms
p
Cilvēki jau tagad strādā ar ļoti dažādu intensitāti un liela daļa saņem neadekvātu atalgojumu. Gan "pārmaksājot", gan nesamaksājot. Vidējais darba ražīgums ir tikpat idiotisks kā vidējā temperatūra slimnīcā. Ja samērīs darba atbildības, intensitātes, stresa, apjoma novērtēšanu ar atbilstošu atalgojumu, tad par tādām muļķībām, kā darba nedēļas saīsināšanu visiem, nebūs jāpļerkst.
Kitija
K
Sen jau ES ir japariet uz 4 - darba dienu nedelu, 32 daeba stundam, jo ES ir liels bezares un darba cilveki ir pataisiti par vergiem tikai modertna veida. Tas, ka atseviski individu velas "estrada" 5, 6, 7, dienas to vinu izveli nevajag ierobezot, bet tas, ka muzdienas cilveki tike nodziti, izdedzinati ar so garo darba nedelu 5- darba dienam, 40 darba stundam tas nav normali, jo cilvekiem nepietiek laika atputai, gimenei, dzives baudisanai, tapec, ne jau par velti daudzi cilveki ES, ASV dzivo nelaimigu, depresivu dzivi.
Space
S
Vajag vākt parakstus par Latvijas Kosmosa programmu. Pirmais latvietis orbītā, pirmais latvietis atklātā kosmosā, pirmais uz Mēness. Rešetinu moš? Un, jā- uz Marsa tāpat jābūt

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata