Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Maratons ikvienam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
VVZ
V
Maratons nevar būt ikvienam pēc definīcijas, šādi virsraksti ir maldinoši un pat noziedzīgi. Maratons ir sporta disciplīna, kas ļoti radikāli var sabojāt veselību, pie tam neatgriezeniski. Var arī notirināt kājas. Lai skrietu maratonu, ir rūpīgi jāpārbauda veselība. Tikai pēc tam var sākt treniņus, pie tam treniņi notiek pēc specifiskas programmas. Skrienot maratonu, ir nepieciešama stratēģija, tehnika un taktika, ņemot vērā savas spējas un sagatavotības līmeni. Ir jāieklausās savā organismā, jāzin, cik šķidruma un kad nepieciešams to lietot. Pretējā gadījumā jūs gaida pamatīgas veselības problēmas- ar maratonu jokot nevajag! Tas ir sports sagatavotiem profesionāļiem, nevis ikvienam!
VVZ>..
V
Rakstu izlasīju, BET- ne visi to rakstu izlasīs, tāpēc runa ir par VIRSRAKSTU. Un sapratīs tā, ka maratons ir ikvienam. Sava komentāra sākumā es rakstu tieši par virsrakstu. Un no maratoniem sajēdzu vairāk, nekā vajadzētu, tāpēc esmu sašutis par šādu virsrakstu.
  • 0
  • 0
..
.
rakstu izlasīji?
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trīspadsmit atlētu un trīspadsmit medaļu

Pirms 40 gadiem norisinājās Maskavas XXII olimpiskās spēles. Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā no tolaik ietilpstošajām 146 valstīm Maskavā ieradās 80 valstu delegācijas, pārējās spēles boikotēja...

Intervijas

Vairāk Intervijas


Portrets

Vairāk Portrets


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā