Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Juris Tihonovs

Uz Ukrainu helikopteru aizdzinušais nošauts Spānijā

Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs paziņojis, ka Kremlim neesot nekādas informācijas par bijušā Krievijas kara lidotāja, uz Ukrainas teritoriju kopā ar helikopteru dezertējušā Maksima Kuzminova nošaušanu Spānijā, vēsta Interfax.

Zelenskis Elizejas pilī parakstīs drošības garantiju līgumu ar Franciju

Paredzams, ka Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis šodien Elizejas pilī Parīzē kopā ar Francijas prezidentu Emanuelu Makronu parakstīs divpusējo līgumu par drošības garantijām Ukrainai, vēsta France24.com. Līdzīgu divpusējo līgumu, kurā pausta apņemšanās palīdzēt Ukrainai ar modernu bruņojumu un karavīru apmācību, janvārī Ukraina parakstīja ar Apvienoto Karalisti.

Prasa Izraēlai garantēt iedzīvotāju drošību Rafahā

ASV, Ēģiptes, Izraēlas un Kataras pārstāvji vakar tikās Ēģiptes galvaspilsētā Kairā, cenšoties izstrādāt vienošanos par karadarbības pauzi Gazas joslā un palestīniešu islāmistu kaujinieku sagrābto ķīlnieku atbrīvošanu, vēsta AFP.

Nadeždinu CVK nereģistrē prezidenta vēlēšanām

Kremļa sākto karu Ukrainā relatīvi kritizējošais politiķis Boriss Nadeždins, kura kandidatūru Krievijas prezidenta vēlēšanām martā vakar atteicās reģistrēt Krievijas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK), solījis pārsūdzēt tās lēmumu Augstākajā tiesā.

Pēc vēža atklāšanas turpinās pildīt pienākumus

Karalis Čārlzs III pēc audzēja atklāšanas sāks ārstēšanās kursu ambulatori, sākotnēji nepiedaloties publiskos pasākumos, taču turpinās pildīt valstiskos pienākumus, iepazīstoties ar viņam apstiprināšanai nosūtītiem dokumentiem un turpinot iknedēļas tikšanās ar Apvienotās Karalistes premjerministru Riši Sunaku, atsaucoties uz Bakingemas pils paziņoto, vēsta BBC.

Pretkara kandidāts iesniedz atbalstītāju parakstus

Krievijas politiķis Boriss Nadeždins, kurš atklāti iestājies pret Krievijas sākto karu Ukrainā, trešdien Krievijas Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniedza vairāk nekā 100 tūkstošu to cilvēku parakstus, kuri atbalsta viņa kandidēšanu Krievijas prezidenta vēlēšanās martā, vēsta The Moscow Times.

Izraēlas specvienība nonāvē kaujiniekus slimnīcā

Palestīniešu pašpārvaldes veselības ministrija apsūdzējusi Izraēlu "jaunas slepkavības slimnīcā izdarīšanā", un palestīniešu islāmistu kustība Hamās solījusi atriebties pēc tam, kad naktī uz otrdienu Izraēlas specvienības karavīri iegāja slimnīcā Rietumkrasta pilsētā Dženīnā un nogalināja trīs palestīniešu kaujiniekus, vēsta BBC.

Irāna noliedz saistību ar drona uzbrukumu Jordānijā, kas nonāvēja ASV karavīrus

Irānas valdība paziņojumā kategoriski noliegusi saistību ar svētdien notikušo drona uzbrukumu militārajai bāzei Jordānijā pie Sīrijas robežas, kurā dzīvību zaudēja trīs ASV karavīri, vēsta Al Jazeera. ASV prezidents Džo Baidens vainojis uzbrukumā Irānas atbalstītos kaujinieku grupējumus un solījis, ka ASV uz to atbildēšot, ziņo Associated Press.