Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Piektdiena, 12. augusts
Klāra, Vizma

Interesanti

Domātpriekam 11 izcīnītas medaļas Eiropas čempionātā dambretē jauniešiem

Dambretes skolas „Domātprieks” audzēkņi ar lieliskiem panākumiem aizvadījuši Eiropas čempionātu jauniešiem 100 lauciņu dambretē, kurš no 1. līdz 9. augustam norisinājās Turcijas pilsētā Nevšehirā. Kopumā cīņas notika trīs disciplīnās – klasiskā laika kontrole, ātrā (Rapid) un ātrspēle (Blitz). Latviju čempionātā pārstāvēja deviņi jaunie censoņi, no kuriem astoņi - „Domātprieka” dambretisti treneres Oļesjas Abdullinas pavadībā.

Tropiskie daikiri © DIENA

Mūsdienās vidusmēra bārā četri no pieciem jauktajiem kokteiļiem, kas tiek pasūtīti, ir tropiskie kokteiļi – daikiri, margaritas, koladas, Karību punši, tropiskie kašašas kokteiļi. Taču tā nav bijis vienmēr.

FOTO: Svētdien Lucavsalā uzstādīts jauns Ginesa rekords

Svētdien, 7. augustā, Lucavsalā tika uzstādīts jauns Ginesa rekords – lielākā akupresūras masāžas nodarbība pasaulē. Lai līdzšinējais labākais rezultāts tiktu pārspēts, bija nepieciešams pārsniegt 250 cilvēku skaitu, ko organizatoriem arī izdevies panākt. Tiesnešu iesniegtā statistika liecina, ka rekorda uzstādīšanā piedalījušies un sertificētas fizioterapeites vadībā uz masāžas paklājiņiem vienlaikus vingrojis 361 cilvēks.

Pirms atbrīvojieties no viedtālruņa neaizmirstiet to iztīrīt: Tele2 iesaka, kā neatstāt "pēdas"

Ja esat nolēmis savu viedtelefonu mainīt pret jaunu vai jūsu mājās ir viedtelefons, kas ilgāku laiku vairs nepilda savu funkciju un tikai krāj putekļus atvilktnē, derētu atcerēties, ka tas var noderēt arī kādam citam. Kad izlemjat atdot, pārdot vai ziedot savu veco ierīci, nevajadzētu aizmirst par telefonā esošo personisko informāciju un veikt dažas vienkāršas darbības, lai šo informāciju sev saglabātu un nenodotu citām personām. Saglabāt savu personisko informāciju un dzēst visus datus no vecā telefona var šķist sarežģīti, taču tā nebūs, ja sekosiet Tele2 ieteiktajiem piecu punktu principam.

Vai no alus tiešām var izaugt "alus vēders"?

Būsiet pārsteigti, bet “alus vēders” mēdz būt ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm, turklāt nepareizas diētas dēļ tas nereti izveidojas arī aktīvā dzīvesveida atbalstītājiem, apliecina Veselības centru apvienības (VCA) uztura speciāliste Anita Baumane. Viņa arī atgādina apdomāt, cik daudz ikdienā vai svētkos lietot alu, jo alū viltīgi slēpjas šķidrās kalorijas. Kauss pēc kausa, un ikdienā nepieciešamo kaloriju daudzums pārsniegts vairākkārt!

Kā baudīt akvavitu © DIENA

Iepriekšējā reizē stāstīju, kā gatavo akvavitu. Tagad par to, kā un ar ko to baudīt un kuri ir slavenākie vārdi akvavita pasaulē.

FOTO: Noslēpumiem apvītā Senā Roma

Senās Romas ietekme uz Rietumu civilizāciju ir neapšaubāma. Tās iedzīvotāji bija pazīstami ar savām militārajām, politiskajām un sociālajām institūcijām, viņi iekaroja milzīgas teritorijas Eiropā un Āfrikas ziemeļos, būvēja ceļus un akveduktus.

Maigie olu liķieri © DIENA

Citu dzērienu vidū ir virkne tā saukto emulsijas liķieru, ko gatavo no saldā krējuma, olām, riekstiem, mandelēm vai medus. Kopīgais tiem visiem ir biezā, krēmam līdzīgā konsistence un sātīgā, spēcīgā, saldā garša. Tie atgādina našķus vai saldos ēdienus.

Vairāk Interesanti