Rīgā +2 °C
Pirmdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Ķibermanim ar Mikni bronza PČ divnieku ekipāžās

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni svētdien Altenbergas trasē izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionāta divnieku sacensībās. Tikmēr olimpiskais čempions Oskars Melbārdis ar Intaru Dambi bija 12.vietā, bet Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi ieņēma 17.pozīciju.

Bendikai 18.vieta PČ distancē ar kopēju startu

Baiba Bendika svētdien Itālijā izcīnīja 18.vietu pasaules čempionāta sacensībās 12,5 kilometru distancē ar kopēju startu, kas šajā disciplīnā ir Latvijas sieviešu biatlona labākais sasniegums planētas meistarsacīkstēs.

Gudramovičs/Kalniņš izcīna sudraba medaļu PK posmā

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš svētdien Vinterbergas trasē izcīnīja sudraba medaļu Pasaules kausa sezonas pirmspēdējā, astotajā, posmā, kamēr Juris un Andris Šici bija devītie.

Kamaniņu braucējs Aparjords PK izcīna sudrabu

Latvijas čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjords sestdien Vācijā Pasaules kausa (PK) pirmspēdējā posmā izcīnīja sudraba godalgu, kas viņam šosezon bija pirmā medaļa augstākās raudzes sacensībās.

Ķibermaņa divnieku ekipāža piektā pēc PČ pirmās dienas

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa divnieku ekipāža sestdien Altenbergas trasē Vācijā ieņēma piekto vietu pēc pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem, Oskara Melbārža divniekam ieņemot 14.vietu un Ralfa Bērziņa ekipāžai - 16.vietu.

PČ bobslejā divniekiem: Latvijas pilotiem atšķirīgi uzdevumi © DIENA

Kat ram pilotam ir savi uzdevumi – pasaules bobsleja čempionāta (PČ) priekšvakarā sarunā ar Dienu uzsvēra Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. Sestdien sacensību sākums Altenbergas trasē Vācijā pulksten 12.30 pēc Latvijas laika, svētdien – plkst. 15.30. Tiešraides LTV7.