Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +18 °C
Viegls lietus
Piektdiena, 30. jūlijs
Valters, Renārs, Regnārs

ASV

Facebook peļņa otrajā ceturksnī divkāršojusies

Sociālo tīklu uzņēmums Facebook otrajā ceturksnī strādājis ar 10,39 miljardu dolāru peļņu, kas bija apmēram divreiz lielāka nekā pagājušā gada aprīlī-jūnijā, liecina kompānijas pārskats.

Netflix plāno ielauzties spēļu biznesā

Filmu un seriālu straumēšanas platfoma Netflix nopietni plāno paplašināt darbību interaktīvo spēļu jomā, atsaucoties uz kompānijas 2021.gada otrā ceturkšņa atskaiti, informē tehnoloģiju resurss TechCrunch.

Beizoss gatavs pirmajam suborbitālajam lidojumam © DIENA

Pasaules bagātākais cilvēks Džefs Beizoss kopā ar trim ceļabiedriem šodien plāno doties suborbitālā lidojumā, kas būs mazliet ilgāks par desmit minūtēm. Miljardiera 2000. gadā dibinātajai kompānijai Blue Origin un tās izstrādātajai daudzkārt izmantojamajai nesējraķetei New Shepard, kas kapsulu ar ceļotājiem nogādās 106 kilometru augstumā virs Zemes, šī būs debija kosmiskā tūrisma jomā.

Eksperti skeptiski par Trampa izredzēm prasībā pret sociālajiem tīkliem © DIENA(2)

ASV juridiskie eksperti kā ļoti mazas vērtē bijušā prezidenta Donalda Trampa izredzes tiesā piespiest sociālo mediju uzņēmumus atbloķēt viņa kontus, raksta The Guardian. Twitter, Facebook un YouTube bloķēja D. Trampa kontus pēc iebrukuma ASV Kongresa ēkā 6. janvārī, jo pastāvēja bažas, ka viņš vēl vairāk uzkurinās savus atbalstītājus, apšaubot prezidenta vēlēšanu rezultātus.

Džefs Bezoss oficiāli atstāj Amazon vadītāja amatu

Interneta tirdzniecības uzņēmuma "Amazon" dibinātājs Džefs Bezoss pirmdien oficiāli atkāpās no uzņēmuma vadītāja amata, to nododot Endijam Džasijam, kurš ir "Amazon" meitasuzņēmuma "Amazon Web Services" vadītājs.

Floridā uzspridzina daļēji sabrukušo ēku © DIENA

Kontrolētu sprādzienu sērijā Floridas štata Sērfsaidā sagrauta 24. jūnija rītā daļēji sabrukušās ēkas (Champlain Tower South) atlikusī daļa. Eksperti uzskatīja to par pārāk nestabilu (jo vairāk tādēļ, ka pussalai tuvojas tropiskā vētra Elza) un glābējus apdraudošu. Jau pāris stundas pēc eksplozijas glābēji atsākuši darbu celtnes drupās, lai gan cerības atrast tajās kādu izdzīvojušo ir ļoti niecīgas. Līdz šim gruvešos atrastas 24 cilvēku mirstīgās atliekas. Vēl 121 cilvēks tiek uzskatīts par pazudušu bez vēsts, visticamāk, viņi visi papildinās upuru skaitu.

Krievijas vēstnieks Antonovs atgriezies ASV

Krievijas vēstnieks Anatolijs Antonovs svētdien atgriezies Savienotajās Valstīs, no kurienes pirms trim mēnešiem tika atsaukts uz konsultācijām saistībā ar ASV prezidenta Džo Baidena izteikumiem kādā intervijā, kurā viņš faktiski nosauca Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par "slepkavu".