Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

Baidena kampaņa rezervējusi 280 miljonus dolāru reklāmām rudenī

Demokrātu partijas kandidāta novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās Džo Baidena kampaņa rezervējusi 280 miljonus ASV dolāru (238 miljonus eiro) digitālajām un televīzijas reklāmām rudenī, kas ir divreiz vairāk nekā paredzējusi prezidenta Donalda Trampa kampaņa.

Crew Dragon kapsula ar NASA astronautiem nolaidusies Meksikas līcī

ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) astronauti Bobs Bēnkens un Daglass Hērlijs, kas maija nogalē ar privātā uzņēmuma SpaceX kosmosa kuģi Crew Dragon tika nogādāti Starptautiskajā kosmosa stacijā (SKS), svētdien kapsulā Endeavour atgriezušies no vēsturiskās misijas, nolaižoties Meksikas līcī uz dienvidiem no Pensakolas Floridas pussalā.

Tramps pieļauj vēlēšanu atlikšanu(12)

ASV prezidents Donalds Tramps, kurš sācis aptaujās ievērojami atpalikt, ceturtdien pieļāvis novembrī gaidāmo vēlēšanu atlikšanu Covid-19 pandēmijas un iespējamās "krāpšanās" dēļ.

ASV Pārstāvju palātā maskas turpmāk būs obligātas(3)

ASV Pārstāvju palātā turpmāk sejas masku valkāšana būs obligāta, pavēstījusi spīkere Nensija Pelosi, šādi reaģējot uz to, ka republikāņu likumdevējam, kas regulāri atteicies valkāt masku, Covid-19 testa rezultāts bijis pozitīvs.