Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa


Sestdienas Intervijas

Katra frāze kā ieelpa un izelpa © DIENA

Vispirms es dziedāju vistām! Un viņas patiešām klausījās, – saka dziedātāja Monta Martinsone (35), kuras soprāns nu jau vismaz divpadsmit gadu skan senās mūzikas notikumos Latvijā. Tikmēr Lietuvā viņu pazīst kā laikmetīgās mūzikas izpildītāju.

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Politiskā šaha iespējas Lielbritānijā

Leiboristu uzvara, konservatīvajiem paliekot opozīcijā, nomainījusi politiskās figūras uz Lielbritānijas varas skatuves. Ko īsti tas nozīmē, un kas gaidāms turpmāk?

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Olimpiskās kaislības un pretrunas © DIENA

Tieši pēc trim nedēļām – 26. jūlijā – Parīzē tiks atklātas XXXIII vasaras olimpiskās spēles. Četrgades lielākā sporta foruma organizēšana, kā allaž, nav iztikusi bez dažādiem pretrunīgi vērtētiem lēmumiem un nebūšanām, kurās vainojami ne tikai sacensību tiešie organizatori, bet arī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), kas pārrauga spēļu rīkošanu.

Garšo labi, bet jāēd lēnāk © DIENA

Laikmetā, kad ir neskaitāmi daudz kulinārijas šovu, Gordons Remzijs sviež ar kastroļiem un improvizēti atrod tādus ēdienu zaimojošus epitetus, kurus apskaustu pat rūdītākie literāti, autorkino un Holivuda eksperimentē ar dažādām, reizēm arī piedegušām mīlētāju romancēm un steikiem uz plīts, bet Entonijs Bordeins ar ēdiena palīdzību ir radījis veselu "dzīves filozofiju", šķita, ka esam redzējuši visu.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

Vasaras vidus labumi © DIENA

Joprojām ir pagrūti izšķirties, kurus dārza labumus izvēlēties recepšu lapām, jo viss ir garšīgs, smaržīgs un svaigs. Tirgū vispār var pamatīgi apjukt – it kā aizgāji pēc zaļajiem zirnīšiem, bet "nopirkās" arī meža mellenes, kabacīši, krāsaini tomāti, jaunie kartupeļi, gailenes, cūku pupas…

In memoriam

Vairāk In memoriam