Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Spiegu kari kaimiņos

Igaunijas drošības dienestiem, kas pazīstami ar savu ļoti sekmīgo cīņu ar Krievijas spiegiem, pirmoreiz nācies saskarties arī ar cilvēkiem, kas vāc slepenu informāciju Ķīnas labā. Līdz ar to aktuāls kļuvis jautājums, vai Igaunijas līdzšinējā pieredze palīdzēs arī jaunajā cīņas frontē.

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Izņemt vienību no apšaudes © DIENA

Nule paziņots par Vakcinācijas projekta biroja reorganizāciju. SestDiena noskaidro, ko tas patiesībā nozīmē un vai kaut ko varēja darīt citādāk, lai no sākotnēji smalki plānotā projekta ieviesēju vienības būtu lielāka jēga un "sausais atlikums".

Starp drošību un efektivitāti © DIENA

Šīs nedēļas vidū jau apmēram 30 pasaules valstīs – galvenokārt Eiropas Savienībā (ES), tostarp Latvijā, – iespējamo blakņu dēļ uz laiku bija apturēta iedzīvotāju potēšana ar Lielbritānijas un Zviedrijas uzņēmuma AstraZeneca ražotajām Covid-19 vakcīnām. Vienlaikus aktualizējies jautājums, kuras no pieejamajām vakcīnām tad ir pašas efektīvākās un drošākās.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Rudens spēks pavasarim © DIENA

Šonedēļ galdā celsim divus spēcinošus ēdienus. Abos galvenajās lomās ir saknes un dārzeņi, kuri izauguši jau pērnajā gadā, bet joprojām glabā sevī veselīgas lietas, – puravi, sarkanais kāposts, Briseles kāpostiņi un pētersīļa sakne.

In memoriam

Vairāk In memoriam