Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies


Sestdienas Intervijas

Princis ar piecām tortēm dzimšanas dienā © DIENA

Pētera Čaikovska baleta Gulbju ezers vizuāli krāšņā jauniestudējuma pirmizrāde, sākot Latvijas Nacionālās operas un baleta sezonu, globālajā Covid-19 pandēmijas ierobežojumu kontekstā bija kā brīnums, par kādu vairākums Eiropas valstu šobrīd pat nevarētu sapņot. Un tieši tas devis iespēju prinča Zigfrīda lomā uz mūsu opernama skatuves ieraudzīt vienu no pašlaik vislabākajiem baletdejotājiem pasaulē – Londonas Karaliskā baleta premjeru Vadimu Muntagirovu (30).

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Rūgtā uzvaras garša

Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu norisē šogad it kā nebija nekā neparasta – izrēķināšanās ar opozīciju, Aleksandra Lukašenko jeb Batjkas uzvara un nemieri sabiedrībā. Iepriekšējās reizes protesti ātri apklusa. Kāpēc šoreiz varētu būt citādi?

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Lampas atspīdumi © DIENA(3)

Sarunu festivāls Lampa pavisam noteikti būšot – organizatoriem par to šaubu nav. Tiesa, tas notiks nedaudz citādi, ņemot vērā jauno – kovidlaika – realitāti.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Ātri un garšīgi © DIENA

Šomēnes ne tikai bērniem, kuriem atkal skola klātienē, sen nesatikti klasesbiedri un visādi jaunumi, bet arī pieaugušajiem, kuriem sastrēgumu vairāk, ikdiena pēc atvaļinājumu sezonas straujāka un pilsētas ritms varbūt vēl nepierasts, stresa noteikti netrūkst. Tad nu lai atceramies kādu senu teicienu, ka garšīgs ēdiens nomierina! Savukārt "ātri un garšīgi" formula vispār būtu jāapgūst ikvienam, ne tikai bērnu vecākiem – lai starp darbiem, pulciņiem un citām ikdienas skriešanām varētu apēst kaut ko siltu un gana sātīgu. Šoreiz – fiksā zupa skaisti zaļā krāsā un ne mazāk fiksa un smuka pica!

In memoriam

Vairāk In memoriam