Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +28 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Novados

Jūrmalā sieviete sadur garāmgājēju

Pagājušajā nedēļā Jūrmalā uz ielas sieviete bez acīmredzama iemesla uzbruka kādai kaugurniecei, vairākas reizes viņai iedurot ar nazi un nodarot smagus miesas bojājumus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Valdība atbalsta Varakļānu un Madonas novadu apvienošanu

Ministru kabinetā otrdien apstiprināti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotie grozījumi Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, kas paredz Varakļānu novadu apvienot ar Madonas novadu.

FOTO: Piņķos atklāts multifunkcionālais stadions

11. aprīlī oficiāli tika atklāts Mārupes novada pašvaldības multifunkcionālais stadions Piņķos, tādējādi novada iedzīvotāji un izglītojamie ir ieguvuši vēl vienu modernu sporta infrastruktūras objektu aktīva dzīvesveida īstenošanai un veicināšanai.

FOTO: Siguldā aizvadīts jau astotais Šūpoļu festivāls

Lieldienu laikā, no 30. marta līdz 1. aprīlim, ar lielu cilvēku interesi, saulei sildot un cilvēkiem līksmojot, Siguldā aizvadīts jau astotais Šūpoļu festivāls. Trīs dienu garumā ikviens varēja izšūpoties un izbaudīt pavasarīgo laiku, kopīgi apmeklējot Latvijā vienīgo Šūpoļu festivālu. Krāsainākie notikumi iemūžināti Gintas Zīvertes attēlos.