Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -5 °C
Apmācies
Pirmdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Lauris Lizbovskis

Kad mainīt apavus

Nekas nav mūžīgs. Lai cik skaisti un ar neizdzēšamām atmiņām saistīti tavi mīļākie skriešanas apavi, pienāk brīdis, kad tie jāmaina pret jauniem. Viss atkarīgs, kā un kur tos valkā, kā kopj un galvenais - cik daudz kilometru ar tiem noskriets. Labi skriešanas apavi var samērā kvalitatīvi kalpot līdz tūkstotim vai pat nedaudz vairāk veiktiem kilometriem. Jo īpaši svarīgs šis jautājums ir rudenī un ziemā - auksts laiks nav iemesls nedoties skriet, bet tam nepieciešams sagatavoties iepriekš.

No triumfa līdz traģēdijai

Gadsimtu mijā pasaules vadošo F-1 ātrumlaivu dīķī iepeldēja jauna, mazpieredzējusi, taču ļoti izsalkusi haizivs no Latvijas, pamatīgi iztramdot pieredzējušās zivis un ātri iekarojot cieņu. Brāļu Kalnciemu izveidotā Pirmās formulas ūdens motosporta komanda ar savu vadošo pilotu Viktoru Kuņiču avangardā jau pirmajā pilnajā sezonā sāka cīņu par vadošajām pozīcijām pasaules elitē, tomēr traģiska avārija šī paša gada pēdējā posmā cerības sagrāva un neļāva sapņus piepildīt.

Sportā uz mūžu. Laura Lizbovska stāsts

Jau 25 gadus esmu regulāri interesējies par sportu Latvijā un pasaulē, un šī aizraušanās kļuvusi par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu. Joprojām nav miera, ja neesmu ieskatījies rezultātos, turnīra tabulās, sporta ziņu virsrakstos vai klātienē apmeklējis kādas Latvijas izlases spēli.

Par cerībām

Kamēr futbolisti izkliedza sāpi par rekonstruētā Jāņa Daliņa stadiona neatbilstību augstākā līmeņa sacensību normām, Valmierā atgriezās tradicionālais Baltijas valstu neoficiālais čempionāts vieglatlētikā. Žēl, ka atkal jau laikus netika paveikts nepieciešamais, lai viss būtu futbola standartu normās, jo nākotnē zaudēsim visi, tomēr, ja gribam saskatīt vienīgi melnu, nebūs arī baltā un krāsainā.