Kas uzlabots un kas neKamerai ir gan tāds pats objektīvs un sensors, gan arī ekrāna izmērs kā AW100. Taču ekrāna izšķirtspēja ir palielināta no 460 000 pikseļu līdz 614 000. Turklāt jaunākajai kamerai ir OLED ekrāns, tātad ekonomiskāks. Tas gan ir neliels uzlabojums, kuru vairumā situāciju pat nemanīsit.
Lielāks kļuvis kameras svars, kas noteikti skaidrojams ar to, ka tā izveidota mehāniski izturīgāka. To var iegremdēt dziļāk ūdenī – līdz 18 m salīdzinājumā ar AW100, ko tikai līdz 10 m. Tā iztur arī triecienu, krītot no lielāka augstuma – 2 m, salīdzinot ar AW100, kam šis rādītājs ir 1,5 m. Toties izturība pret salu gan tāda pati – līdz -10C.
Kas vēl interesantsIevērojot jaunāko tendenci, AW110 izveidota tā, ka nodrošina arī iespēju koplietot attēlus, izmantojot Wi-Fi pieslēgumu, tieši no kameras. Dažreiz tas var būt ērti, bet, atrodoties kaut kur meža biezoknī, nemaz tik noderīgi nešķitīs.
Jau ierasto GPS atrašanās vietas noteikšanas funkciju papildina cita interesanta iespēja, proti, kamerā ir iebūvēts altimetrs, kas ekrānā parāda kameras atrašanās augstumu no -300 m līdz +4500 m. Kad kamera atrodas zem ūdens, aktivizējas hidrobarometrs, kas spēj izmērīt dziļumu līdz 20 m, ļaujot izvairīties no kameras iegremdēšanas pārāk dziļi.
AttēlveidošanaLabos gaismas apstākļos kamera uzņem pat ļoti kvalitatīvus attēlus, kā jau kompaktkameras ar nelielu sensoru. Palielinot ISO jutību, jau pie ISO 800 attēli ir tikai lietojami, nevis labas kvalitātes. Kā jau sagaidāms, sliktā apgaismojumā attēli ir trokšņaini. Tas īpaši jāņem vērā uzņemot zem ūdens, kur apgaismojums pat saulainā dienā ir vājāks nekā virs ūdens. Tiesa, arī zem ūdens ar AW110 var uzņemt tīri labas bildes. Paraugi redzami pievienotajos attēlos.
Savukārt uzņemtā video kvalitāte atbilst tai, ko sagaidām no kompaktkameras, tādēļ noteikti neliks vilties. Vienīgi jāseko, lai nav pārāk tumšs.
Video veikums
Foto veikums
Created with flickr slideshow.
Panorāma