Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Konstatē patvaļīgu koku ciršanu valsts robežas joslā

Aizvadītās nedēļas nogalē robežsargi Krāslavas rajona Indras pagastā valsts robežas joslā konstatēja patvaļīgi izcirstus kokus, vēsta Valsts robežsardze.

Sestdien, 15. februārī Robežnieku robežapsardzības nodaļas robežsargi, veicot robežlīnijas, robežjoslas un tai piegulošās teritorijas apsekošanu, valsts robežas joslā konstatēja traktortehnikas riepu nospiedumus, kā arī mežizstrādes pazīmes – nozāģētus kokus.

Noskaidrots, ka dažas dienas iepriekš pierobežas joslā blakus notikuma vietai saskaņoti veikti mežizstrādes darbi.

Darbu veicēji – kādas SIA darbinieki, atzīst, ka zāģējot kokus ar traktoru iedziļinājušies valsts robežas joslā bez saskaņošanas ar robežsargiem, kā arī to, ka nelīdzenā reljefa dēļ ir nocirsti valsts robežas joslā esoši vairāki nemarķēti koki.

Ņemot vērā, ka traktortehnikas vadītāja rīcībā ir saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes, kas paredzētas Krimināllikuma 109. panta pirmajā daļā (patvaļīga koku ciršana svešā mežā vai citā svešā zemes platībā),  Valsts robežsardze, pamatojoties uz Kriminālprocesa likuma 387. panta pirmo daļu, vērsusies Valsts policijā ar lūgumu izskatīt šo notikumu un pieņemt lēmumu par kriminālprocesa uzsākšanu.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Bankas palīdzība vai pelnīšanas shēma?(4)

Tūlītēja naudas plūsmas uzlabošanās, banka saņem pircēju maksājumus un seko tiem līdzi, par nodrošinājumu kalpo finansētie rēķini – šādi a/s Swedbank savā mājaslapā reklamē tās piedāvātos faktorin...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas