Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Latgalē applūduši un slēgti astoņi valsts vietējo autoceļu posmi

Saistībā ar ūdens līmeņa paaugstināšanos valsts ceļu tīklā ir applūduši un satiksmei slēgti deviņi vietējo autoceļu posmi, no tiem astoņi posmi ir Latgalē, viens - Vidzemē, informēja VSIA Latvijas valsts ceļi pārstāvji.

Augšdaugavas novadā slēgti vietējā autoceļa Ilūkste-Rubanišķi-Daugavpils (V711) divi posmi, kurus var apbraukt pa Daugavpils apvedceļu (A14) un reģionālo autoceļu Svente-Lietuvas robeža (Subate) (P70), kā arī vietējā autoceļa Bebrene-Zariņi-Dviete (V710) posms, kura apbraukšana ir pa autoceļiem Ilūkste (Virsaiši)-Bebrene-Birži (P72) un Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste (V783).

Tāpat Augšdaugavas novadā vietējā autoceļa Rubanišķi-Svente-Šarlote (V698) posms, kura apbraukšana ir pa Daugavpils apvedceļu (A14), kā arī vietējā autoceļa Ilūkste-Pārceltuve (V718) posms pie Pristaines, apbraucamā ceļa nav.

Krāslavas novadā applūdis un slēgts autoceļa Dagda-Andzeļi-Ezernieki (V616) posms, apbraukšana pa autoceļu Ezernieki-Patmalnieki (V608) caur Andžāniem un autoceļu Rēzekne-Dagda (P55).

Ludzas novadā applūdis un slēgts autoceļš Kušneri-Plaudiši (V535), apbraukt slēgto posmu iespējams pa pašvaldības ceļiem.

Jēkabpils novadā applūdis un slēgts vietējā autoceļa Jēkabpils-Dignāja-Ilūkste (V783) posms pie dabas lieguma "Dvietes dumbrāji". Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Ilūkste (Virsaiši)-Bebrene-Birži P72 un Rubeņi-Dunava (V801).

Savukārt Smiltenes novadā slēgts vietējā ceļa Branti-Pieniņi-Lankalne (V251) posms, apbraukšana iespējama pa vietējiem ceļiem Ķieģeļceplis-Lizdole (V267) un Lembis-Drusti (V235).

Aktuālā informācija par slēgtajiem posmiem pieejama braukšanas apstākļu kartē "Latvijas valsts ceļu" mājaslapā.

Turpinoties atkusnim, pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi patlaban ir ieviesti 794 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Vēl arvien visvairāk posmu ar ierobežojumiem saglabājas Cēsu apkārtnē, kur transporta masas ierobežojumi noteikti 109 ceļu posmos. Madonas novadā ierobežojumi ieviesti 66 grants ceļu posmos, Jēkabpils novadā - 56, Aizkraukle novadā - 46.

Ierobežojumus nosaka, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju, tāpēc posmu skaits, kur tie ir aktuāli, var mainīties katru dienu. 

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Prezidenta vēlēšanas pilsoņu kara gaisotnē

Par ASV prezidenta kampaņas amerikāņu kalniņiem ar bijušo Saeimas deputātu, ASV skolojušos un lielu daļu mūža pavadījušo Ati Lejiņu sarunājas Agnese Margēviča.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas