Starp kritušajiem varētu būt arī 13 latviešu, no kuriem viens, iespējams, ir civiliedzīvotājs. Pārējie apbedītie karojuši vācu pusē, nonākuši krievu gūstā un miruši vienā no trijām karagūstekņu slimnīcām Rīgā. Pavisam vajadzētu būt vēl 489 dažādu tautību karavīru mirstīgajām atliekām, liecina personu saraksts un apbedīšanas shēmas, kas jau 90.gadu sākumā saņemtas no Latvijas PSR Iekšlietu ministrijas slepenā arhīva.
Pretēji pedantiskajām apbedījumu shēmām stadionā redzams, ka līķi samesti vienā lielā bedrē. Galvaskausi un kauli zemē guļ krustu šķērsu. Salikti melnos plastmasas maisos, tie tiks nogādāti uz speciālām noliktavām Vācijā uzglabāšanai, kamēr tiks veikta tiesu medicīniskā ekspertīze un atrastie kauli tiks aprakstīti, stāsta Brāļu kapu komitejas priekšnieks Eižens Upmanis.
Tā kā no līdz šim atrastajiem kritušajiem tikai vienam klāt bijusi karavīra atpazīšanas zīme, atrastos kaulus pārbedīs kopējos kapos Beberbeķu mežā Babītes pagastā. Piemiņas plāksnē būs iegravēti visu mirušo vārdi, kas minēti slimnīcu sarakstos, kur karagūstekņi miruši.
Meklēšanas savienības Leģenda vadītājs Tālis Ešmits, kurš vada izrakumus stadionā, atklāj izbrīnu par atrastajiem galvaskausiem: "Katram piektajam galvaskausam ir nozāģēta bļodiņa no smadzenēm. Tik daudz galvas trepanāciju, kā šeit, stadionā, neesmu nekur citur redzējis." Galvas trepanāciju parasti veica pirms komplicētām smadzeņu operācijām, ja lode iešauta galvā. E.Upmanis atrastos galvaskausus pirms Vācijas ekspertu atzinuma gan komentēt atsakās. Kopš 90.gadu sākuma, kad Brāļu kapu komitejas rīcībā nonāca shēmas ar norādītām 15 apbedījumu vietām, izrakumi veikti galvenokārt Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē. Ar Vācijas finansējumu pārbedīti gandrīz 30 tūkstošu vācu karavīru 11 jaunizveidotās kapsētās. Meklējumi Rīgā atlikti pēdējie, jo te veikt arheoloģiskos izrakumus ir grūtāk.