Sveicot viesi parlamentā, Klementjevs sacīja, ka Latviju un Meksiku vieno liels potenciāls ekonomiskās sadarbības stiprināšanā un atzinīgi vērtēja savstarpējās tirdzniecības apjoma pieaugumu, kā arī aizvadītajā gadā abu valstu parakstīto un šogad spēkā stājušos konvenciju, kas paredz novērst nodokļu dubultu uzlikšanu un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem. Lomonako apliecināja abu valstu ekonomiskās sadarbības veicināšanas nepieciešamību un kā veiksmīgu līdzšinējās sadarbības piemēru minēja Meksikā bāzētās celtniecības materiālu kompānijas CEMEX darbību Latvijā, nodrošinot darbavietas un eksporta iespējas. Aizvien pieaug uzņēmēju no Meksikas interese par Latviju, jo tā izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma dēļ var kalpot kā tilts uz Austrumu tirgiem.
Andrejs Klementjevs Saeimā tiekas ar Meksikas vēstnieku
Saeimas priekšsēdētājas biedrs Andrejs Klementjevs (SC) trešdien, 9.oktobrī, tikās ar Meksikas Savienoto Valstu ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Horhi Lomonako, kurš Saeimas namā bija ieradies atvadu vizītē. Tikšanās laikā plaši pārrunātas abu valstu ekonomiskās sadarbības veicināšanas un paplašināšanas iespējas.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.
LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS
Aktuāli
Piektdien ass vējš putinās sniegu
Piektdiena Latvijā būs līdz šim aukstākā diena šajā ziemā, gaidāms brāzmains vējš un sniegvilksnis, brīdina sinoptiķi.
Nepanākot vienošanos par pašvaldības budžetu, Miķelsone atkāpjas no Ādažu mēres amata
Nepanākot vienošanos par pašvaldības 2026. gada budžetu, Ādažu domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone (LRA) paziņojusi par atkāpšanos no amata.

