Pasākuma dalībnieku vidū bija dažāda gada gājuma gan sievietes, gan vīrieši. Gājiena dalībnieki bija sagatavojuši arī vairākus desmitus plakātu, uz kuriem bija tādi uzraksti kā "Sieviešu tiesības = cilvēktiesības", "Klusēšana - varmākas zelts", "Neaplauz meitenēm spārnus", "Stambulas konvencijas ratificēšanu šajā gadsimtā" un citi.
Gājiens sākās Esplanādē un tālāk virzījās garām Brīvības piemineklim līdz Doma laukumam.
Gājiens notika jau ceturto reizi, un kā pirms pasākuma atklāšanas pastāstīja tā organizatori, iepriekšējos gados ar akcijas palīdzību uzmanība pievērsta tam, ka sievietes tiek asociētas ar sabiedrības nabadzības seju, ka sievietēm pašām ir tiesības lemt par to, ko darīt ar savu ķermeni, kā arī tam, ka arī sieviešu tiesības ir jāievēro tāpat kā cilvēktiesības.
Gājienu apmeklēja arī virkne politiķu, piemēram, bijusī veselības ministre Anda Čakša (JV), Progresīvie valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Kossovičs, Attīstībai/Par Saeimas deputāte Inese Voika un citi.
Pasākuma rīkotāji ar akcijas starpniecību aicina ikvienu izvēlēties neklusēt, bet iesaistīties un rīkoties, iestājoties pret vardarbību. Gadījumos, kad ir aizdomas par vardarbību, aicina runāt ar cietušo, pavaicāt, vai nav nepieciešama palīdzība. Savukārt situācijās, kur ir acīmredzama vardarbība, nepieciešams zvanīt policijai un, lai vērstos pret varmāku iesniegumu policijai varat rakstīt arī bez cietušā piekrišanas.
Irlielāmērāticams
VVZ
ļuļa