Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Latvijas armijā pērn uzņemti 212 karavīri; atvaļinājās 318

Pērn dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos tika rekrutēti 212 karavīri, bet atvaļinājās 318 karavīri, turklāt 132 karavīri no dienesta aizgāja pēc pašu vēlēšanās, liecina portālā Sargs.lv publicētā statistika.Ceturtā daļa nepagarināja profesionālā dienesta līgumu, bet 18 procenti sasniedza maksimālo militārpersonām pieļaujamo vecumu.

Iedzīvotāji samērā aktīvi stājušies Zemessardzē – 2013.gadā par zemessargu kļuva 481 Latvijas pilsonis, lielākā daļa no tiem – jaunieši.  Šogad bruņotie spēki profesionālajā dienestā uzņems 315 karavīrus, 80 no viņiem - studijām Nacionālās aizsardzības akadēmijā.Jau vēstīts, ka Igaunija, kas vienīgā no Baltijas valstīm velta aizsardzībai 2% no iekšzemes kopprodukta, atkal vērsusies pie Latvijas un Lietuvas, lai arī šīs divas NATO dalībvalstis neaizmirstu par savām saistībām.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Piektdien ass vējš putinās sniegu

Piektdiena Latvijā būs līdz šim aukstākā diena šajā ziemā, gaidāms brāzmains vējš un sniegvilksnis, brīdina sinoptiķi.

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas