Otrā biezākā sniega kārta novērojumu tīklā ir pieci centimetri Dagdā, seko Daugavpils un Rēzekne ar četriem centimetriem. Pārējās novērojumu stacijās sniega biezums nepārsniedz trīs centimetrus, daudzviet valsts rietumu un centrālajā daļā ir mazāk nekā centimetrs sniega.
Pirmdienas rītā debesis pārsvarā apmākušās, daudzviet snieg. Gaisa temperatūra no +1 grāda vietām piekrastē līdz -2..-3 grādiem valsts austrumos.
Pūš lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa kvalitāte ļoti laba.
Rīgā mākoņains rīts, palaikam snieg, pūš ziemeļu, ziemeļrietumu vējš 4-7 metri sekundē, Daugavgrīvā brāzmās līdz 11 metriem sekundē, gaisa temperatūra 0..+1 grāds.
Pirmdien dienā gaidāms mākoņains laiks. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no ziemeļiem, ziemeļrietumiem.
Gaisa temperatūra būs +2..-3 grādi.
Rīgā saglabāsies mākoņainas debesis un palaikam snigs, pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš un gaisa temperatūra aizvien svārstīsies ap nulli.
Laikapstākļus nosaka izzūdoša ciklona rietumu mala. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 1016 hektopaskāliem Krievijas pierobežā līdz 1023 hektopaskāliem Dienvidkurzemes piekrastē.
Maksimālā gaisa temperatūra svētdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -1,5 grādiem Alūksnē līdz +2,7 grādiem Liepājas un Ventspils ostā.
Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 2.februārī bija aptuveni +20 grādi Vidusjūras piekrastē un salās. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu -31..-32 grādi Somijas un Krievijas ziemeļos.