Mazākais skolēnu skaits šogad fiksēts Ozolu sākumskolā Valkas novadā. Sešās sākumskolas klasēs šajā skolā mācās astoņi skolēni. Otrā mazākā skola ir Priekuļu sākumskola, kurā mācās deviņi bērni. Tikpat izglītojamo ir arī Launkalnes sākumskolā.
Desmit mazāko izglītības iestāžu vidū ir septiņas sākumskolas, kā arī trīs pamatskolas, kur deviņās klasēs mācās no 16 līdz 18 skolēniem.
Šogad Latvijā ir 138 tā dēvētās mazās skolas, kurās izglītojamo skaits ir mazāks par 70. Vairums no šīm izglītības iestādēm ir pamatskolas - mazāk nekā 70 izglītojamie ir 108 pamatskolās. Trešdaļā jeb 34 no šīm pamatskolām ir no 51 līdz 60 skolēniem, savukārt aptuveni ceturtdaļā - no 61 līdz 70 skolēniem.
Mazo skolu vidū ir 26 sākumskolas - aptuveni pusē no tām ir ne vairāk par 20 skolēniem.
Taču vēl četras izglītības iestādes mazo skolu vidū ir vidusskolas, kur ir 12 klases. Vienā no šādām vidusskolām ir mazāk nekā 30 skolēni - mazākā vidusskola ar 25 skolēniem ir Istras vidusskola Ludzas novadā. Vēl trīs mazās vidusskolas iekļaujas kategorijā ar 61-70 skolēniem.
Pretēja situācija ir lielajās skolās, kur skolēnu skaits ir lielāks par 1200. Šāds skolēnu skaits ir deviņās izglītības iestādēs, kas pamatā atrodas Rīgā un Pierīgā.
Skolēniem bagātākā izglītības iestāde šajā mācību gadā ir Rīgas Klasiskā ģimnāzija, kurā mācās 1610 skolēni. Tālāk skolēnu skaita ziņā seko Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ar 1466 skolēniem, bet trešā lielākā skola Latvijā ir Ādažu vidusskola, kurā mācās 1441 skolēns.