Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Zibens, iesperot bērzā, noplēš tam mizu

Pirmdienas rītā Aizkraukles pusē bija spēcīgs negaiss. Aizkraukles pagastā pie sākumskolas ēkas zibens iespēra kādā bērzā, kokam gandrīz pilnībā noplēšot mizu, ziņo portāls staburags.lv.

Spēcīgs negaiss bija arī Koknesē, Skrīveros, Jaunjelgavā un Pļaviņās. Negaisa laikā bija elektroenerģijas piegādes traucējumi. Aiviekstes pagastā pārtrūka arī ūdens padeve. Spēcīga lietus laikā Skrīveru meteoroloģiskajā stacijā reģistrēti vairāk nekā pieci milimetri nokrišņu.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas