Visvairāk bojāgājušo ir Mijagi prefektūrā - 8360, Ivates prefektūrā - 3952, un Fukusimas prefektūrā - 1330 cilvēku. Arī bez vēsts pazudušie lielākoties ir šajās prefektūrās, kuras stihija ir visvairāk izpostījusi.
Policijas publicētā ievainoto sarakstā ir 4917 cilvēki.
Stihija ir pilnīgi nopostījusi gandrīz 60 tūkstošus māju un sabojājusi vairāk nekā 158 tūkstošus māju, sagrāvusi infrastruktūru daudzās pilsētās un apturējusi rūpniecisko ražošanu. Simtiem tūkstoši cilvēku stihijas dēļ ir zaudējuši mājokļus un patvērušies evakuācijas centros.
Zemestrīce un cunami arī radīja problēmas vairākās Japānas atomelektrostacijās, sevišķi Fukusimas 1.AES, kuras reaktoru dzesēšanas sistēma tika nopietni bojāta un šo bojājumu dēļ notika vairākas eksplozijas un avārijas, kas izraisīja arī radiācijas noplūdes. Kodolkrīze Fukusimas 1.AES vēl arvien nav noregulēta.
11.martā notikusī zemestrīce ar stiprumu 9,0 balles pēc Rihtera skalas ir spēcīgākā Japānā reģistrētā zemestrīce, kopš pirms 130 gadiem tika uzsākta zemestrīču stipruma noteikšana. Tā ir arī ceturtā spēcīgākā zemestrīce pasaulē kopš 1900.gada.