Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Tramps paziņo, ka viņš noteiks Tuvo Austrumu konflikta atrisinājumu

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien izteicies, ja viņš būs tas, kurš izlems, kāds būs ilgtermiņa risinājums Izraēlas un palestīniešu konfliktam.

Tramps un citi vidutāji pirmdien Šarm eš Šeihā parakstīja deklarāciju par Izraēlas un palestīniešu teroristu grupējuma "Hamās" karadarbības izbeigšanu Gazas joslā.

Komentējot gadiem ilgo Tuvo Austrumu konfliktu, ASV prezidents norādīja, ka daudziem cilvēkiem patīk vienas valsts risinājums, bet citiem patīk divu valstu risinājums.

"Es pieņemšu tādu lēmumu, kāds, manuprāt, ir pareizs, bet es to saskaņošu ar citām valstīm," žurnālistiem prezidenta lidmašīnā paziņoja Tramps.

Aptuveni trīs ceturtdaļas no 193 ANO dalībvalstīm atzīst Palestīnas valsti, ko 1988. gadā proklamēja palestīniešu trimdas vadība.

ASV, kas ir Izraēlas tuvākā sabiedrotā, pagājušajā mēnesī kritizēja sabiedroto, tostarp Lielbritānijas un Kanādas, lēmumu atzīt Palestīnas valsti.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Floridā notikušas ASV un Ukrainas delegāciju sarunas

ASV Floridas štatā notikušas Kijivas un Vašingtonas delegāciju sarunas par kara izbeigšanu Ukrainā, piektdien vēsta Ukrainas sabiedriskā raidorganizācija Suspiļne, atsaucoties uz avotiem Kijivas del...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits