Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Noskaidrota fotokonkursa Dienas sēne 2019 noslēdzošās nedēļas populārākā fotogrāfija

Noslēgusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2019 pēdējā – divpadsmitā nedēļa. Visvairāk balsu šajā nedēļā ieguvusi Ivetas Tiltiņas gaileņu iesniegtā fotogrāfija, kas uzņemta Baltinavas novadā.

Balva iknedēļas vairāk balsu ieguvušās fotogrāfijas autoram – Latvijas amatnieku darināta ozolkoka pamatne un trīs māla trauki no a/s Latvijas valsts meži. Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju sazināsimies personīgi!

Katru mēnesi divi aktīvākie balsotāji balvā saņems īpašo sēņu nazīti. Balvu saņems tie balsotāji, kuri attiecīgajā mēnesī ir visvairāk balsojuši. Šoreiz visaktīvākās balsotājas ir Daila Pastare un Karīna Karnīte. Ar uzvarētājām sazināsimies personīgi.

Piektdien, 25. oktobrī, fotokonkursa noslēguma publikācijā žurnālā SestDiena varēs lasīt ne tikai par Latvijas sēņu ražu šajā gadā, bet tiks paziņots arī tās fotogrāfijas autors, kurš, saņemot visvairāk balsu, iegūst galveno balvu – laikraksta Diena pilnā komplekta abonementu pusgadam. Tiks paziņoti arī skaistākās un interesantākās sēņu fotogrāfijas autori, balvā saņemot laikraksta Diena pamatkomplektu + kultūras un izklaides izdevumu KDi un laikraksta Diena pamatkomplektu + žurnālu SestDiena.

Noskaidrots tiks arī atraktīvākā sociālo tīklu attēla autors, kurš, publicējot savu šī gada sēņotprieku sociālajos tīklos, kopā ar attēlu atzīmēja tēmturus #dienassene un #mammadaba. Konkursa organizatoru simpātiju balva atraktīvākā sociālo tīklu attēlu īpašniekam - īpaši sēņotāju zābaki ar saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni".

Kā arī uzzināsim 3 mākslinieciskāko sēņu foto autorus, kuri saņems Latvijas Bankas īpašo balvu - jauno sudraba kolekcijas monētu MEŽA VELTES.

Fotokonkurss šogad noritēja 12 nedēļas - no 26. jūlija līdz 20. oktobrim. Šajā laika posmā ikvienam bija iespēja gan piedalīties fotokonkursā, iesniedzot savu sēņu fotogrāfiju, gan balsot par citu fotogrāfijām.

 

 


https://www.diena.lv/sene

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas