Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Bertāns ar 11 punktiem palīdz Milānas komandai iekļūt Itālijas čempionāta pusfinālā

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns trešdien guva 11 punktus, sekmējot Milānas EA7 Emporio Armani komandas uzvaru arī trešajā Itālijas A sērijas ceturtdaļfināla spēlē.

EA7 Emporio Armani viesos ar rezultātu 74:65 (15:14, 28:13, 12:18, 19:20) uzveica Kantu Red October vienību, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-0.

Bertāns šajā mača laukumā bija 20 minūtes, kuru laikā realizēja visus trīs tālmetienus un vienu no trim divpunktu metieniem.

Tāpat Latvijas basketbolists izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pieļāva divas kļūdas, vienu reizi pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie astoņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Latvieša pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija amerikānis Endrū Gaudloks.

Milānas basketbolisti pusfinālā tiksies ar Brešas Germani Basket komandu, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 pārspēja Varēzes Openjobmetis vienību.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla sērijā Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento Dolomiti Energia pēc divām spēlēm cīnās neizšķirti 1-1 ar Avelīno Sidigas.

Itālijas A sērijas pamatturnīrā ar 23 uzvarām 30 mačos triumfēja pašreizējā čempione Venēcijas Umana Reyer, kam ar 22 panākumiem sekoja EA7 Emporio Armani, bet Dolomiti Energia ar 18 uzvarām bija piektā.