Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Madrides Real gūst lielāko punktu skaitu Eirolīgā pēdējo septiņu sezonu laikā

Rezultatīvu uzvaru ULEB Eirolīgas pirmā posma ceturtās kārtas mačā trešdien izcīnīja Spānijas basketbola komanda Madrides_ Rea_l, kas savā laukumā ar 115:94 (27:17, 30:25, 27:22, 31:30) pārspēja Itālijas klubu Sasāri Dinamo.Iepriekš 2007.gada novembrī turnīra rezultativitātes rekordu atkārtoja Grieķijas klubs Atēnu Panathinaikos, kas vienā spēlē guva 123 punktus.

Savukārt Real komandas trešdien iespētie 115 punkti ir rezultatīvākais kādas komandas veikums kopš tās reizes.Katrā no ceturtdaļām mājinieki guva vismaz 27 punktus, bet pie gūtiem punktiem tika visi 12 cīņai pieteiktie Real basketbolisti. Ar 17 punktiem izcēlās Felipe Rejess, bet pie 15 punktiem tika Serhio Ļuļs.Dinamo vienībā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija bosnietis Miroslavs Todičs.Ar četrām uzvarām četrās spēlēs Real komanda ir A apakšgrupas kopvērtējuma līdere, bet Dinamo basketbolisti ar četriem zaudējumiem ir grupas pastarīši, ieņemot sesto vietu. Ar diviem panākumiem otro vietu šajā grupā ieņem latvieša Kaspara Vecvagara pārstāvētais Lietuvas grands Kauņas Žalgiris. Savukārt ar vienu panākumu piektajā pozīcijā atrodas Krievijas komanda Ņižņij Novgorod, kur par galveno treneri strādā Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis, bet viņam palīdz Artūrs Štālbergs.Turnīra pirmajā posmā 24 komandas, kas sadalītas četrās grupās, aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura tālākām cīņām kvalificēsies katras grupas četras labākās vienības. Otrajā posmā 16 komandas tiks dalītas divās grupās, bet pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālam atkal kvalificēsies četras labākās vienības.Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiks noteikti sērijās līdz trim uzvarām, bet pēc tam Madridē nākamā gada maija vidū notiks finālčetrinieka turnīrs.Pagājušās sezonas turnīrā uzvarēja Telavivas Maccabi Electra komanda no Izraēlas, kas finālā pārspēja Madrides Real.