Rīgā +18 °C
Trešdiena, 3. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Emerita

Arsenal ar lielām pūlēm sasniedz UEFA Čempionu līgas grupu turnīru

Anglijas premjerlīgas komanda Londonas Arsenal trešdien ar pūlēm sasniedza UEFA Čempionu līgas futbolā pamatturnīru.Kvalifikācijas turnīra play-off kārtas atbildes spēlē Arsenal savā laukumā ar 1:0 (1:0) uzvarēja Turcijas komandu Stambulas Bešiktaš, divu spēļu summā izcīnot panākumu ar 1:0.Vienīgos vārtus mača 45.

minūtē guva čīliešu uzbrucējs Aleksis Sančess, gūstot savus pirmos vārtus Londonas kluba rindās. Mača 75.minūtē gan mājinieki palika mazākumā, kad otro dzelteno kartiņu saņēma Francijas izlases aizsargu Matjē Debišī. Arsenal gan spēja noturēt minimālo pārsvaru, iekļūstot pamatturnīrā.Citā spēlē Vācijas klubs Leverkūzenes Bayer ar 4:0 (3:0) sagrāva Dānijas spēcīgāko vienību Copenhagen, divu spēļu summā triumfējot ar 7:2. Divus vārtus uzvarētāju rindās guva vācu uzbrucējs Štefans Kīslings.Tikmēr Bulgārijas komanda Razgradas Ludogorets vien pēcspēles 11 metru sitienu sērijā nodrošināja vietu pamatsacensībās. Spēles pamatlaiks pret Rumānijas komandu Bukarestes Steaua noslēdzās ar rezultātu 1:0 (1:0), vienīgos vārtus spēles izskaņā gūstot brazīlietim Vandersonam.Savukārt pirmajā dueļa spēlē ar 1:0 savā laukumā uzvarēja rumāņu komanda, līdz ar to bija vajadzīgs papildlaiks, kurā neviena no komandām vārtus neguva, taču pārāki pēcspēles sitienos ar 6:5 bija Ludogorets spēlētāji.Tāpat pamatturnīrā iekļuva Zviedrijas klubs Malme, kas kvalifikācijas otrajā kārtā no sacensībām izslēdza Latvijas čempionvienību _Ventspils._Malme play-off kārtas atbildes spēlē ar 3:0 (2:0) uzvarēja Austrijas vienību Zalcburgas Red Bull, divu spēļu summā triumfējot ar 4:2.Čempionu līgas grupu turnīrā iekļuva komanda, kas uzvarēja divu spēļu summā, bet zaudētāji kvalificējās UEFA Eiropas līgas pamatturnīram.Čempionu līgas grupu turnīra izloze paredzēta ceturtdien.