Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Barcelona un Man.United uzvar Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs

UEFA Eiropas Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs trešdien Barcelona ar 5:1 (2:0) pieveica Doņeckas Šahtar komandu, bet divu Anglijas premjerlīgas klubu divcīņā Londonas Chelsea savā laukumā zaudēja Manchester United futbolistiem 0:1 (0:1).Principiālo Anglijas klubu duelī izšķirošie izrādījās Veina Rūnija gūtie vārti pirmā puslaika vidū.

Vēl pirmā puslaika beigās teicama izdevība panākt izlīdzinājumu bija Chelsea gaviļniekam (500.spēle kluba sastāvā) Frenkam Lampārdam, taču viņa sisto bumbu uz vārtu līnijas apstādināja MU aizsargs Evrā.Otrajā puslaikā Chelsea futbolistiem bija ievērojams pārsvars, divas lieliskas iespējas neizmantoja Fernando Toress, bet kompensācijas laikā galvenais tiesnesis strīdīgā situācijā neizšķīrās nozīmēt 11 metru soda sitienu uz Manchester United vārtiem.Platu soli pretī pusfinālam spēra Barcelona futbolisti. Jau otrajā minūtē Andress Injesta izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 10 minūtes līdz pārtraukumam viņš ar lielisku piespēli palīdzēja Dani Alvesam pārsvaru dubultot. Otrā puslaika sākumā Žerārs Pikē pēc stūra sitiena izspēles panāca 3:0. Sešas minūtes vēlāk Jaroslavs Rakitskis vienus vārtus atguva, taču tūdaļ pat Seidu Keita atjaunoja triju vārtu pārsvaru, bet pamatlaika beigās Ksavi Ernandess faktiski izlēma šī ceturtdaļfināla dueļa likteni.