Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

HK Rīga zaudē Krasnaja armija komandai MHL Rietumu zonas līdervienību cīņā

Hokeja klubs Rīga piektdien kārtējā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē viesos ar 3:6 piekāpās Maskavas kluba CSKA jaunatnes komandai Krasnaja armija. Šis bija rīdzinieku zaudējums pēdējās četrās spēlēs.Jau spēles 20.sekundē “sarkanarmieši” atklāja rezultātu un otrās trešdaļas vidū savu pārsvaru palielināja līdz 2:0.

Taču drīz pēc tam minūtes laikā Artūrs Mickēvičs un Miks Indrašis, divreiz realizējot skaitlisko vairākumu, panāca izlīdzinājumu.Trešās trešdaļas pirmajā pusē laukuma saimnieki guva trīs vārtus, divas minūtes līdz pamatlaika beigām guva arī sestos vārtus, uz ko rīdzinieki spēja atbildēt tikai Mickēviča otrajiem vārtiem spēlē.Pirms šīs spēles abas komandas ieņēma pirmās vietas MHL Rietumu zonas grupās – HK Rīga Ziemeļrietumu grupā (56 punkti 25 spēlēs), bet Krasnaja armija Centrālajā grupā (58 p., 27 sp.).

Šī bija piektā no astoņām Rīgas komandas izbraukuma sērijas spēlēm. Nākamā viņiem paredzēta sestdien pret MHK Spartak hokejistiem.