Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bahreina

Palestīnieši kritizē arābu valstu līgumus ar Izraēlu

Cilvēktiesību aktīvisti norāda, ka otrdien Vašingtonā parakstītās vienošanās, kas paredz Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) un Bahreinas diplomātisko un ekonomisko sadarbību ar Izraēlu, leģitimē cilvēku pamattiesības nerespektējošus režīmus.

Bažas, ka protesti Bahreinā pāraugs plašā starptautiskā konfliktā

Saspīlējums pieaudzis protestu pārņemtajā Bahreinā, radot bažas, ka nemiernieku sacelšanās var pāraugt plaša mēroga starptautiskā konfliktā. Zemē, kurā jau nedēļām nerimst šiītu protesti pret mazākumā esošo sunnītu valdību, iesoļojuši ap diviem tūkstošiem Saūda Arābijas un Apvienoto Arābu Emirātu kareivju, radot neapmierinātību ne vien opozicionāros, bet arī šiītu apdzīvotajā Irānā, kas aizvien gremdējas nostalģiskās atmiņās, saucot Bahreinu par savu vēsturisko teritoriju.

Bahreinas karalis izsludina ārkārtas stāvokli valstī

Dienu pēc Saūda Arābijas militārā kontingenta ienākšanas Bahreinā karalis Hamads otrdien uz trim mēnešiem izsludinājis ārkārtas stāvokli valstī.Kā jau ziņots, pirmdien Bahreinā iegāja Saūda Arābijas un Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) bruņotie spēki, lai palīdzētu Manāmas valdībai tikt galā ar demokrātijas aizstāvju protesta demonstrācijām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide