Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā +1 °C
Sniegs
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Bulgārija

Ko nogaršot uz vietas un ko atvest ciemkukulī no Bulgārijas?

Viens no galvenajiem ceļojumu priekiem ir vietējā ēdiena nogaršošana. Bulgārija šajā ziņā ir ļoti laba izvēle – Balkānu valsts, kuras virtuvē ir ēdieni un produkti, kas kopīgās vēstures un daudzreiz mainīto robežu dēļ ir kopīgi visam reģionam ap Melno un Adrijas jūru. Daļu ēdienu un gatavošanas paņēmienu atstājuši turki.

Bulgārijā konfrontācija par plāniem demontēt pieminekli padomju armijai Sofijā

Bulgārijas galvaspilsētas Sofijas domes plāni novākt 37 metrus augsto pieminekli padomju armijai un tā skulptūras un bareljefus pārvietot uz Sociālistiskās mākslas muzeju izsaukuši gan konfrontāciju pašā Bulgārijā, gan Krievijas draudus sākt izmeklēšanu pret tā vandaļiem, vēsta bulgāru ziņu aģentūra Novinite.

Bulgārija par spridzināšanas draudiem pirms vēlēšanām vaino Krieviju

Pirms svētdien gaidāmajām Bulgārijas parlamenta vēlēšanām šonedēļ elektroniskā pasta vēstulēs izteiktu spridzināšanas draudu dēļ valstī slēgti simti skolu, kurās ierīkoti vēlēšanu iecirkņi, un Bulgārijas iekšlietu ministrs Ivans Demerdžijevs paziņojis, ka tie ir ar Krieviju saistīti hibrīduzbrukumi.

Mediji: Bulgārija kopš 2014.gada krieviem nav noteikusi sankcijas

Bulgārija nav noteikusi sankcijas Krievijas pilsoņiem un uzņēmumiem, kas iekļauti Eiropas Savienības (ES) sankciju sarakstā, kopš tās pirmo reizi tika izsludinātas pēc Krimas aneksijas 2014.gadā, liecina atbildes, ko valsts nodokļu dienests sniedzis medijiem EURACTIV un Mediapool.bg.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide