Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kriptovalūtas

Hakeri nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu

ASV uzņēmums Poly Network, kas specializējies kriptovalūtu pārskaitīšanā, otrdien paziņoja, ka hakeri uzlauzuši tā drošību un nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu potenciālā 600 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Šķobās kriptovalūtu tirgus

Pavasaris atnācis ar jaunām vēsmām pasaules ekonomikā un finanšu tirgos, un izņēmums nav arī kriptovalūtu tirgus. Ja runājam par tā populārāko un centrālo elementu ar nosaukumu Bitcoin (bitkoins), tad pēc savas cenas vēsturiskā maksimuma sasniegšanas aprīļa vidū pagājušās ceturtdienas pēcpusdienā tas (salīdzinot ar savas cenas augstāko punktu) bija zaudējis gandrīz 40% vērtības, vienai bitmonētai tirgus apritē atrodoties zem 40 000 ASV dolāru jeb nepilnu 33 tūkstošu eiro robežas.

Kur palikusi reiz populārā ''nākotnes nauda'' – kriptovalūta?

Aptuveni pirms trim gadiem kriptovalūtas piedzīvoja milzīgu popularitātes kāpumu. Par tā dēvēto nākotnes naudu runāja katrs, kurš interesējās par modernajām tehnoloģijām, investīcijām vai vismaz par aktualitātēm pasaulē. Tika izteiktas prognozes, ka drīz norēķini kriptovalūtā aizstās ierastos maksājumus, kurus apstrādā bankas. Gan sociālais tīkls Facebook, gan aviokompānija Air Asia vēstīja, ka plāno savu kriptovalūtu izstrādi (Facebook projektu ar nosaukumu Libra īsteno vēl arvien un plāno tā ieviešanu šī gada laikā). Tomēr kāpēc šobrīd par kriptovalūtām dzirdam daudz retāk?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide