Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā +1 °C
Slapjš sniegs
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Puteņa biļetes

Pirmdien Rīgā būs spēkā puteņa biļetes

Saskaņā ar meteorologu prognozēm par gaidāmo intensīvo snigšanu Rīgas pašvaldība noteikusi, ka pirmdien, 4. februārī autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, jeb tiks ieviestas tā saucamās puteņa biļetes.

Rīgā neplāno "puteņa biļetes" ceturtdien

Neraugoties uz sinoptiķu prognozēm par ceturtdien, 1.februārī, gaidāmo puteni, Rīgas dome šajā dienā neplāno ieviest tā saucamās puteņa biļetes, kad autovadītāji sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas, aģentūrai LETA sacīja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Puteņa biļetes Rīgā būs spēkā arī ceturtdien

Ņemot vērā meteoroloģisko dienestu prognozes par gaidāmo intensīvo snigšanu šajā naktī, Rīgas pašvaldība noteikusi, ka arī ceturtdien, 14. janvārī,  autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, portāls Diena.lv uzzināja Rīgas domē. 

Arī trešdien Rīgā autovadītāji sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

Par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiek uzskatīta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide