Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Ūdenspolo

Pasaules čempionu titulu izcīnījusi Serbijas ūdenspolo izlase

Pasaules ūdenspolo čempionāta finālā Serbijas valstsvienība pēcspēles metienu sērijā ar 14:13 pārspēja Spānijas izlasi.Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti 6:6, pagarinājumā abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem, bet pēcspēles metienu sērijā serbi izcīnīja dramatisku uzvaru 7:6.Serbijas un Melnkalnes izlase bija uzvarējusi 2005.gada pasaules čempionātā.Spēlē par trešo vietu līdzšinējie pasaules čempioni Horvātijas ūdenspolo izlase pieveica ASV 8:6.

Olimpiskie čempioni zaudējuši pasaules ūdenspolo čempionāta ceturtdaļfinālā

Pekinas olimpisko spēļu čempioni ūdenspolo Ungārijas izlases spēlētāji otrdien piedzīvoja zaudējumu Romā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.Otrajā pagarinājumā viņi ar 9:10 piekāpās Serbijas valstsvienībai, kas pērn Pekinā bija izcīnījusi bronzas medaļas.Pārējos ceturtdaļfināla mačos tiekas Horvātijas un Rumānijas, Spānijas un Kanādas, ASV un Vācijas izlases.

Noskaidroti ceturtdaļfinālisti pasaules čempionātā ūdenspolo

Romā notiekošajā pasaules čempionātā ūdenspolo noskaidroti ceturtdaļfinālisti gan vīru, gan dāmu turnīrā.Pirmdien spēles par iekļūšanu pusfinālā aizvadīs Ungārijas un Kanādas, Krievijas un Nīderlandes, Austrālijas un Grieķijas, kā arī Spānijas un ASV dāmu komandas.Otrdien vīru turnīrā sacentīsies Ungārijas un Serbijas, Horvātijas un Rumānijas, Spānijas un Kanādas, ASV un Vācijas vīru valstsvienības.