Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Suņu mēnešreizes: cik bieži, cik ilgas un kas vēl jāzina saimniekam?

Lai gan suņu mēnešreizes ir dabiska un normāla suņu dzīves cikla norise, tomēr daudziem saimniekiem, īpaši tiem, kas par suņa īpašnieku kļuvuši pavisam nesen, tas var radīt neskaidrību un virkni jautājumus. Katrai suņu meitenei pirmais meklēšanās periods un līdz ar to arī asiņošana, norit individuāli, tāpēc precīzu laiku prognozēt ir grūti. Tomēr izzinot šo dabisko procesu, iespējams laikus sagatavoties un, ja kucēni netiek plānoti, mīluli pasargāt no pastiprinātās suņu tēviņu uzmanības.
Reklāmraksts

Kā pāriet no iekšdedzes dzinēja auto uz elektroauto? Izaicinājumi un priekšrocības

Kluss un mūsdienīgs, ļauj atteikties no aizvien dārgākās degvielas izmantošanas – elektroauto iekarojis daudzu autovadītāju sirdis. Taču gana daudz ir to, kuri vēl šaubās – pāreja no automašīnas ar iekšdedzes dzinēju uz inovatīvu elektroauto tomēr ir liels solis, kā arī nopietna investīcija. Lai būtu vieglāk izlemt, kādu auto izvēlēties, noteikti vērts izmēģināt – un arī apsvērt visus par un pret
Reklāmraksts

Iegādājoties uzņēmuma auto darbiniekiem, gūsiet četrkāršu labumu

Domājot par veidiem, kā uzlabot darbinieku motivāciju un uzņēmuma attīstības iespējām, bieži vien aizmirstam par tādām, šķietami, parastām lietām kā uzņēmuma auto. Tomēr tieši šī "parastā" priekšrocība var sniegt ievērojamu pievienoto vērtību – pat četrkāršu labumu.
Reklāmraksts

Mūsdienīgi kravu pārvadājumi - kam pievērst uzmanību?

Daudzi uzņēmumi ikdienā saskaras ar jautājumu - kā organizēt kravu pārvadājumus? Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams nosūtīt preces savā valstī vai jau starptautiskā līmenī, ir svarīgi izvēlēties uzticamu un drošu šī pakalpojuma sniedzēju, kas nodrošinās efektīvu un uzticamu kravu pārvadājuma procesu. Lai varētu atrast uzticamu sadarbības partneru un noskaidrot to, kādi kravas pakalpojumi būtu piemēroti tieši Jums, ņemiet vērā dažus ieteikumus.
Reklāmraksts

Klepus cēloņi un klepus ārstēšanas metodes

Klepus ir beznosacījumu reflekss, kas aizsargā ķermeni; tā ir ķermeņa reakcija uz apgrūtinātu elpošanu vai elpceļu kairinājumu. Mūsu ķermeņi mēģina tos iztīrīt ar pastiprinātām, asām izelpām, kas rada izteiktu skaņu – tas arī ir klepus.
Reklāmraksts

Cieņpilnas BMW series automašīnas

Parasti par BMW īpašniekiem kļūst aktīvi, veiksmīgi cilvēki. Kad jums pieder šāda automašīna, pret Jums nekavējoties sāk izturēties atšķirīgi. Ikviens redz, ka esat daudz sasniedzis šajā dzīvē, un tas raisa cieņu (un dažiem var būt skaudība, atkarībā no cilvēka).
Reklāmraksts

Malta kafija – izvēles un uzglabāšanas priekšnosacījumi

Kafija nenoliedzami ir viens no vairāk baudītajiem dzērieniem visā pasaulē. Šobrīd ir dažādi kafijas pagatavošanas veidi, taču dzēriena izcilība sākas ar piemērotas kafijas izvēli. Kā izvēlēties labāko malto kafiju? Par to vairāk lasiet raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kāpēc šodien ir svarīgi veikt regulārus iekrājumus?

Ja esat tāds pats kā vairums citi latvieši, Jūs, iespējams, cenšaties šobrīd iekrāt naudu. Lielākā daļa finanšu konsultantu kā galvenos iemeslus uzkrājumu veidošanai min pensiju un ārkārtas gadījumu uzkrājumus. Taču var būt sarežģīti spēt atlikt naudu nākotnes notikumiem, īpaši tad, kad Jūsu uzmanību prasa pašreizējie rēķini un personīgie vai ģimenes izdevumi.
Reklāmraksts

Zyrtec: droša un efektīva izvēle alerģijas mazināšanai, kas piemērota visai ģimenei

Alerģija ir viena no biežāk diagnosticētajām slimībām, kas skar miljoniem cilvēku visā pasaulē. Turklāt ar dažāda veida alerģijām arvien biežāk slimo ne tikai pieaugušie, bet arī bērni, jau pavisam agrīnā vecumā saskaroties ar tādiem simptomiem, kā gremošanas sistēmas traucējumi, izsitumi un nieze, klepus, šķaudīšana, acu asarošana un citiem.
Reklāmraksts

Ukrainas Atbalsta diena

Ukrainas vēstniecība Latvijā un biedrība “Agendum” aicina piedalīties Ukrainas atbalsta dienas izsolē un vēlajām brokastīm šo piektdien, 23. februārī, plkst. 12.00-15.00 viesnīcas "Radisson BLU Latvija Conference & Spa Hotel" 26. stāva restorāna "Skyline Bar".
Reklāmraksts

Kā veicināt vesela smaida uzturēšanu jau no mazotnes

Paradumi, kas iemācīti jau no agras bērnības, saglabājas arī pieaugušā vecumā un zobu higiēna bērnam ir svarīgs process, kam vecākiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība. Svarīgi zināt, kad pieteikt pirmo zobārsta vizīti un kā radīt pozitīvas emocijas zobu kopšanas procesa gaitā, radot ilgnoturīgu rutīnu.
Reklāmraksts

10 idejas jaunam dzīvokļa dizainam

Ja jūs nesen esat pārcēlušies uz jaunu dzīvokli vai vienkārši vēlaties atsvaidzināt esošo interjeru, idejas jaunam dzīvokļa dizainam var sniegt jūsu telpām jaunu dzīvotspēju un personīgumu. Lai jums palīdzētu, mēs esam sagatavojuši 10 aizraujošas idejas, kas palīdzēs uzlabot jūsu dzīvokļa dizainu.
Reklāmraksts

Baby shower – pasākums topošajām māmiņām

Baby shower ballīti rīko topošajai māmiņai par godu. Pasākumam ir ne tikai emocionāli jauks iemesls, bet tas ir arī veids, kā palīdzēt savākt mazuļa pūriņu. Šajā rakstā mēs koncentrēsimies uz iedvesmojošām idejām gaidību ballītes organizēšanai. Sākot no ballītes formāta, gardas ēdienkartes, jautrām aktivitātēm un tematiskajām spēlēm. Līdz oriģinālām un praktiskām dāvanu idejām topošajai māmiņai.
Reklāmraksts

Lietotas automašīnas plusi un mīnusi

Lietotām automašīnām ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms pieņem lēmumu, vai iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, ir vērts apsvērt abas iespējas. Šajā rakstā mēs aplūkosim lietotu automašīnu plusus un mīnusus, lai palīdzētu tev izdarīt pareizo izvēli.
Reklāmraksts

Finansiālie mērķi un to sasniegšana: Kā noteikt un sasniegt īstermiņa un ilgtermiņa finansiālos mērķus

Finanšu plānošanai mūsu ikdienas dzīvē ir ļoti liela nozīme. Tas palīdz saprast finanšu plūsmu un sabalansēt ienākumus ar izdevumiem, lai varētu pieņemt labākus finanšu lēmumus, tādējādi nodrošinot ilgtermiņa finansiālo labklājību. Viens no galvenajiem uzdevumiem, plānojot finanses, ir īstermiņa un ilgtermiņa finansu mērķu noteikšana. Šajā rakstā skaidrojam, kā noteikt un sasniegt īstermiņa un ilgtermiņa finansiālos mērķus.
Reklāmraksts

TOP 10 populārākie ceļojuma galamērķi Eiropā ziemas sezonā

Eiropa ir pievilcīgs ceļojumu galamērķis visos gadalaikos, bet ziemā tā iegūst īpašu burvību. Sākot ar slēpošanu kalnos un beidzot ar pastaigu pa sniegotām ainavām. Lai jums būtu vieglāk izvēlēties, kur doties ceļojumā, esam apkopojuši TOP 10 iecienītākos ceļojumu galamērķus Eiropā.
Reklāmraksts

Nemaz nav jālido - varam mīties arī istabā. Velotrenažieris būs tavs draugs.

Nezinu kā jums, bet man velosipēds saistās ar bērnību. Tiem laikiem, kad tika mācīts mīties pirmo reizi. Un tad tika pamanīts, ka tavs velobraukšanas sensejs jau ir palaidis vaļā tavu sēdeklī pēc palīgritentiņu noņemšanas. Un vēl tas saistās ar svaigas pavasara zāles garšu mutē, nobrāztiem ceļiem un velosipēda ķēdes eļļas aromātu. Bērnībā pamīties patika praktiski mums visiem un klasiska velobraukšana nebūt nav sliktākais hobijs. Tas ir ļoti veselīgs sirdij, asinsvadiem, muskuļiem un vispārējam ķermeņa tonusam. Un tad, tikai 50 gadus pēc paša velosipēda izgudrošanas, kāds vieds izgudrotājs saprata tieši to pašu! Mīties ar velosipēdu ir ļoti veselīgi. Tad kāpēc gan tas jādara uz ielām, ja to var darīt mājās? Tieši tas lika Pjēram Lalemontam izgudrot pirmo velotrenažieri. Protams, tas nebija tik izsmalcināts kā mūsdienu advancētie kaloriju dedzinātāji. Bet Pjērs izlēja pamatus tik populārajai velotrenažieru kultūrai.