Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Mūsdienīgs autoserviss Rīgā ar plašu pakalpojumu klāstu

Kad nepieciešams auto remonts, auto diagnostika vai transportlīdzeklim jāveic citi darbi, raugāmies, lai autoserviss, kuru izvēlamies, būtu uzticams, pieredzējis un ar pietiekami daudzpusīgu pakalpojumu piedāvājumu. CarWay autoserviss Juglā ir pazīstams jau daudziem, jo šeit strādā profesionāli speciālisti, kas prot savu darbu, un vienmēr rūpējas par to, lai klients būtu apmierināts ar paveikto.
Reklāmraksts

Kolagēna pulveris – droša izvēle veselības uzlabošanai un skaistumam

Kolagēns ir proteīns jeb olbaltumviela, kas mūsu organismā pilda vairākas nozīmīgas funkcijas. Vispārīgi runājot, kolagēns rūpējas par visu organismā esošo saistaudu savienošanu un struktūru, gluži kā “līme”. Tas ir gan ādā, gan matos, nagos, locītavās, kaulos ir citviet. Kopumā ir vairāk nekā 20 dažādi kolagēna veidi, un mūsu organismā visbiežāk sastopams ir I tipa kolagēns. Mūsdienās ir pieejami dažādi uztura bagātinātāji, kuros kolagēns ir gan tīrā veidā, gan arī apvienots ar citām vērtīgām sastāvdaļām. Par kolagēna lietošanas ieguvumiem vairāk lasi raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Iemesli, kādēļ EUROCASH1 apsardze spēj pielāgoties pat prasīgākajiem klientiem

Kad nepieciešami dažāda veida apsardzes pakalpojumi, kompromisiem vietas nav, jo šajā gadījumā tiešā veidā ir runa par cilvēku un objektu drošību. Tad meklējam kompānijas, kas ne tikai ir pieredzējušas savā jomā un spēj nodrošināt augsta līmeņa pakalpojumus, bet arī pielāgojas klienta vajadzībām. EUROCASH1 apsardze ir viens no Latvijā veiksmīgākajiem un straujāk augošajiem savas nišas uzņēmumiem. Turpinājumā aplūkosim iemeslus, kādēļ šī kompānija spēj pielāgoties pat prasīgākajiem klientiem.
Reklāmraksts

5 interesanti fakti par ziemeļnieku somu valodu

Vai zini, kas kopīgs somu un mūsu kaimiņu igauņu valodām? Tās abas pārstāv somugru valodu saimi. Somu valodā runā ne vien Somijā, bet arī Zviedrijā, kur tā ir atzīta par minoritātes valodu. Arī Norvēģijā, Igaunijā un Krievijā atrodas daļa no somu valodas runātājiem. Kas raksturīgs un interesants šajā ziemeļnieku valodā – par to lasi rakstā!
Reklāmraksts

Brīdinājuma lampiņas auto panelī - ko der zināt?

Ar brīdinājuma lampiņu parādīšanos auto panelī, šķiet, ir saskāries ikviens autovadītājs. Daži no šiem simboliem ir nepārprotami. Tomēr ir svarīgi zināt, ko nozīmē katrs no tiem, lai zinātu, kā rīkoties tālāk.
Reklāmraksts

Apakšveļas trendi 2021. gadā

Ne tikai ideālā melnā kleita un elegantas augstpapēžu kurpes padara sievieti pašpārliecinātu, sievišķīgu un pievilcīgu. Ir garderobes elements, ko ne vienmēr kāds redz - apakšveļa. Ir teiciens - laba apakšveļa ir kā augstākā izglītība, neviens to neredz, bet tas noteikti rada pārliecības sajūtu. Kā jebkuram apģērbam, arī apakšveļai ir savas aktuālas šī gada tendences.
Reklāmraksts

KASKO – sagatavo auto drošai braukšanai ziemā

Pirms KASKO polises iegādes, jāpārliecinās, ka attiecīgajai automašīnai ir iespējams noformēt šo apdrošināšanu. Lai iegādātos KASKO, automašīnai jābūt aprīkotai ar signalizāciju un imobilaizeri. Reizēm mēdz pieprasīt arī to, lai mašīna būtu aprīkota ar GPS vai pretaizvilkšanas sistēmu. Savukārt tad, ja automašīnu iegādājies līzingā, KASKO apdrošināšana ir obligāta prasība. Tāpat jāņem vērā apdrošinātāja izvirzītie līguma nosacījumi un apdrošināšanas gadījumu izņēmumi
Reklāmraksts

Jauns bērnu preču interneta veikals Kidz.lv - populārākie bērnu preču zīmoli vienuviet!

Latvijā atklāts jauns bērnu preču interneta veikals, kurā var iegādāties preces gan jaundzimušajiem un bērniem, gan jaunajiem vecākiem un grūtniecēm. Kidz.lv piedāvā vairāk nekā 20 000 bērnu preču un rotaļlietu, kuras var iegādāties internetā un saņemt visā Latvijā, neizejot no mājām! Interneta veikalā ir pieejamas populārāko ražotāju un vecāku iecienītāko zīmolu preces, kuras atbilst augstākajiem drošības standartiem. Mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu bērnu preču klāstu - sākot ar mēbelēm bērnistabas iekārtošanu, beidzot ar rotaļlietām, apģērbiem, ratiem un auto sēdeklīšiem. Uzzini vairāk par Kidz.lv piedāvājumu un iegādājies bērnu preces internetā ar piegādi visā Latvijā!
Reklāmraksts

Padomi, kā vīrietim izvēlēties apavus

Tiek uzskatīts, ka sievietes piešķir lielāku nozīmi apavu izvēlē, tomēr arī mūsdienas daudzi vīrieši sāk vairāk interesēties par modi, līdz ar to arī viņu apavu un drēbju plaukti paliek pilnāki. Šobrīd veikalos ir pieejams ļoti plašs apavu klāsts, tāpēc nereti var būt tā, ka vīrietis mēdz apjukt visā klāstā un nesaprast, kurus no visiem apaviem iegādāties. Raksta turpinājuma minēti pāris vērtīgi padomi, kā vīrietim izvēlēties apavus.
Reklāmraksts

5 efektīvi veidi, kā sagatavot savu automašīnu pavasarim

Gatavojoties pavasarim, svarīgi veikt automašīnas apkopi. Tā arī ļaus Jums labāk sagatavoties vasarai, kad noteikti plānoti garāki izbraucieni. Neatkarīgi no tā - dodaties uz tuvāko pludmali vai garākās brīvdienās, Jums būs prieks, ka esat tam pienācīgi sagatavojis savu auto.
Reklāmraksts

Kā aizpildīt gada ienākumu deklarāciju?

Lai arī gada ienākumu deklarācijas iesniegšana daudziem no mums vairs nav nekas svešs, katru gadu daļai cilvēku rodas neskaidrības un jautājumi par to, kā pareizi aizpildīt visus lauciņus, lai dokumentā norādītā informācija būtu pareiza un nebūtu jāpiedzīvo nepatīkami pārsteigumi. Turpinājumā apskatīsim svarīgākās lietas, kas jāatceras, aizpildot gada ienākumu deklarāciju, kuru par pagājušo gadu var sagatavot un iesniegt jau, sākot ar 1. martu.
Reklāmraksts

Kādas prasmes nepieciešamas, ja vēlaties strādāt no mājām?

Iespējams, ka lielākā daļa cilvēku domā, ka strādāšana no mājām ir viena no labākajām iespējām. Varbūt ir pat cilvēki, kuri jūt nelielu skaudību, ja kāds no pazīstamiem cilvēkiem atklāj, ka ikdienā strādā no mājām. Protams, strādāšanai no mājām ir diezgan daudz plusu, piemēram, nav saspringtu rītu, kad nepieciešams laikus izbraukt no mājas uz darbu, nav ilgi jāpavada sastrēgumos, kā arī var ietaupīt naudas līdzekļus, kas parasti tiek iztērēti, lai nokļūtu uz darbu un paēstu pusdienas ārpus mājām.
Reklāmraksts

Ekonomiska un ērta uzlīmju izgatavošana ar personalizētu dizainu

Uzlīmes joprojām plaši izmanto dažādām uzņēmumu vajadzībām, tajā skaitā, preču un inventāra marķēšanai, transportlīdzekļu trafarēšanai, akciju piedāvājumiem, dāvanām klientiem un citiem mērķiem. Izvēloties piemērotāko risinājumu, klientam būs svarīgs ne tikai materiāls, uzlīmju drukas kvalitāte, bet arī cena. Uzņēmums “BudgetPrint” piedāvājumā ir uzlīmju izgatavošana par draudzīgām cenām, padarot šo pakalpojumu īpaši izdevīgu arī maziem un vidējiem uzņēmumiem.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties briļļu ietvaru atbilstoši Tavai sejas formai?

Ja plāno iegādāties jaunas brilles, tad viens no svarīgiem uzdevumiem būs izvēlēties piemērotus briļļu ietvarus. VIZIONETTE veikalos pieejami daudzveidīgi zīmolu ietvari, no kuriem izvēlēties, tāpēc vispirms būtu vērtīgi saprast, kas tieši Tev vajadzīgs.
Reklāmraksts

Sociālais dialogs – kopīgas attīstības pamatā.

Latvijā jau daudzus gadus ierasta ir sadarbība jeb sociālais dialogs starp valdību un uzņēmēju sabiedriskajām organizācijām, tādējādi veicinot savstarpējo izpratni, kā arī saskaņojot valsts un privāto uzņēmēju skatījumu uz tautsaimniecības attīstības virzienu. Lai gan šīs sadarbības sekmes tiek dažādi vērtētas, svarīgi, ka šādas sarunas notiek vispār, tādējādi ļaujot vismaz savstarpēji izrunāt arī sāpīgās tēmas.
Reklāmraksts

Eksperts atbild – kādas ir būtiskākās akumulatora trimmera priekšrocības

Ierīces ar iekšdedzes dzinējiem jau ilgus gadus ir bijušas dārza un meža tehnikas standarts. Taču nu arvien biežāk par sevi liek manīt akumulatora ierīces, kas jaudas ziņā ir līdzvērtīgas ierīcēm ar iekšdedzes dzinējiem, taču ir vieglākas, nerada izmešus un ir ar zemāku trokšņu līmeni. Tādēļ šoreiz aicinājām uz sarunu tehnikas ekspertu Armandu Šatrovski, lai uzzinātu vairāk par to, kādas priekšrocības sniedz akumulatora trimmeri un kas vēl par tiem būtu jāzina pirms izvēles izdarīšanas.
Reklāmraksts

Daudzveidīgā tulkošanas pakalpojumu pasaule

Daiļliteratūra, dokumenti, audioieraksts, sociālo tīklu ieraksti, svētku uzruna… Kas vieno visus šos lietvārdus? Tie ir teksti, kurus var iztulkot. Atkarībā no teksta veida un formas – rakstiski vai mutiski – atšķiras tulkojuma veids. Tulkojumu pasaule ir plaša un interesanta. Par to, kādi ir tulkojumu veidi un iespējas, lasiet šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kā parūpēties par ugunsdrošību mājās?

Lai mazinātu ugunsgrēka riskus, no 2020. gada 1. janvāra par obligātu prasību tika noteikts uzstādīt dūmu detektoru katrās mājās. Tomēr tas nenozīmē, ka visus piesardzības pasākumus varam uzticēt ierīcei. Par ugunsdrošību jārūpējas pašam katru dienu – jo īpaši šajā tumšajā laikā, kad bieži dedzinām sveces un kurinām krāsniņas.