Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Populārākās ziņas

1
2
3

Miera plāns Ukrainai – cik reāls?

Pirms jūlija sākumā ASV aizvadītā Ziemeļatlantijas alianses samita virkne mediju un ekspertu, tostarp arī Ukrainā, plaši apsprieda kara pārtraukšanas iespējamos scenārijus. 8. jūlijā piedzīvotais Krievijas raķešu asiņainais trieciens pa Ukrainas galvaspilsētu Kijivu, kā arī NATO samits runas par iespējamo mieru uz laiku atvirzīja tālākā plānā, t...
4

Tramps telefonsarunā ar Zelenski solījis izbeigt karu

ASV prezidenta kandidāts no Republikāņu partijas Donalds Tramps piektdien paziņoja, ka viņam bijusi telefonsaruna ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, kurā Tramps solījis izbeigt Ukrainas karu ar Krieviju.
5
6
7

Šnepstes ultranarkotika

Ultraskrējējs un skriešanas kustības veicinātājs Jānis Šnepste (50) par neirotransmiteru vētru, varavīksni tuksnesī, par to, cik kilometru var noskriet ar izstaipītu potīti un ko par skriešanu domā labradors.
8
9

Ko atvest ciemkukulī no Neapoles?

Neapole ir trešā lielākā Itālijas pilsēta, Kampānijas reģiona galvaspilsēta. Itāļi smejoties teic, ka tā ir vishaotiskākā pilsēta pasaulē (internetā atrodami neskaitāmi video ar situācijām, kas var notikt tikai un vienīgi Neapolē). Taču paši neapolieši vēsā mierā nododas savām lielākajām kaislībām – futbolam un ēdienam.
10
11
12
13

"Pūcēm" prāts darbojas asāk

Britu zinātnieki noskaidrojuši, ka tā dēvētie vakara cilvēki prāta spēju pārbaudījumos uzrāda labākus rezultātus.
14
15

Zaļā dzīvesveida vēstnese

Ieva Kolosova ir viena no Eiropas Klimata pakta vēstniecēm Latvijā. Viņas profesija un vienlaikus arī sirdslieta ir vide, kultūra un izglītība. Guvusi starptautisku pieredzi studijās un projektu izstrādē dažādās pasaules valstīs, viņa tomēr nolēmusi strādāt Latvijā.
16

Šī nav kārtējā Koenu filma

Jāatzīst, ka pēdējos desmit gados sērijveida slepkavām, neatrisinātajiem noziegumiem un kriminālistikai veltītais audiovizuālā satura apjoms ir izpleties eksponenciāli.
17
18

Vasaras vidus labumi

Joprojām ir pagrūti izšķirties, kurus dārza labumus izvēlēties recepšu lapām, jo viss ir garšīgs, smaržīgs un svaigs. Tirgū vispār var pamatīgi apjukt – it kā aizgāji pēc zaļajiem zirnīšiem, bet "nopirkās" arī meža mellenes, kabacīši, krāsaini tomāti, jaunie kartupeļi, gailenes, cūku pupas…
19
20

Samazinās lauku putnu populācijas

Lauksaimniecības intensifikācija izraisa bioloģiskās daudzveidības samazināšanos Eiropas lauksaimniecības zemēs, tostarp Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs, kuras līdz šim ir uzskatītas par būtiskiem atbalsta punktiem bioloģiskajā daudzveidībā lauksaimniecības zemēs.
21

Vēsie punši un sangrija

Pagājušajā reizē stāstīju par augļu bolēm, bez kurām vasaras vidū, kad vietējo augļu ir visvairāk un tie ir visgatavākie, nav iedomājama neviena ballīte. Šoreiz turpināšu par līdzīga stila dzērieniem.
22
23