Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Sestdiena, 2. marts
Luīze, Laila, Lavīze

Populārākās ziņas

1
2
3

Krīzes atrisināšana

Mašīnists Rinkēvičs mēģina iekustināt vilcienu un sauc remontstrādniekam Briškenam: "Tikai, Dieva dēļ, neķeries nekam vairs klāt!"
4

Ar izkārtu mēli cauri laikam

Es neticu pasaulei, kurā cilvēku var samīdīt līdz nāvei košļenes dēļ, saka aktieris Kārlis Arnolds Avots (27) un stāsta gan par svarīgo aktiera profesijā, gan iejušanos nepiedzīvotā vēsturē.
5
6
7
8
9
10
11

Maska jaunā likme

Dienvidāfrikas izcelsmes ASV multimiljardieris, viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem Īlons Masks jau gadiem atrodas plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā. Taču iepriekš uzmanība miljardierim tika pievērsta panākumu biznesā, viņa inovatīvo ideju un uzburto nākotnes vīziju dēļ, bet tagad šim sarakstam pievienojusies arī politika.
12
13
14
15
16
17
18

Patiešām atšķirīgas smadzenes

Vīriešu un sieviešu smadzenes ir savienotas atšķirīgi, tādēļ katrs dzimums informāciju uztver un apstrādā mazliet citādi.
19

Kā pāriet no iekšdedzes dzinēja auto uz elektroauto? Izaicinājumi un priekšrocības

Kluss un mūsdienīgs, ļauj atteikties no aizvien dārgākās degvielas izmantošanas – elektroauto iekarojis daudzu autovadītāju sirdis. Taču gana daudz ir to, kuri vēl šaubās – pāreja no automašīnas ar iekšdedzes dzinēju uz inovatīvu elektroauto tomēr ir liels solis, kā arī nopietna investīcija. Lai būtu vieglāk izlemt, kādu auto izvēlēties, noteikt...
20

Demokrātiskais plāksnīšu siers

Kamēr laukā ziema cīkstēsies ar pavasari, mēs pievērsīsimies omulīgām receptēm – martā galvenajā lomā būs dažādi sieri gan siltos un aukstos, gan sāļos un saldos ēdienos. Vai nav daudzsološi? Šoreiz receptēs demokrātiskais kausētais plāksnīšu siers un tādi ēdieni, ar kuriem droši var palutināt pusaudžus un jauniešus!
21

Suņu mēnešreizes: cik bieži, cik ilgas un kas vēl jāzina saimniekam?

Lai gan suņu mēnešreizes ir dabiska un normāla suņu dzīves cikla norise, tomēr daudziem saimniekiem, īpaši tiem, kas par suņa īpašnieku kļuvuši pavisam nesen, tas var radīt neskaidrību un virkni jautājumus. Katrai suņu meitenei pirmais meklēšanās periods un līdz ar to arī asiņošana, norit individuāli, tāpēc precīzu laiku prognozēt ir grūti. Tomē...
22

Kādām glāzēm jābūt mājās?

Turpinu pagājušajā nedēļā iesākto stāstu par glāžu "iztikas minimumu" mājas lietošanai. Pamatdoma glāžu piemeklēšanai konkrētam dzērienam ir, lai glāzes forma un biezums palīdzētu izcelt izvēlētā dzēriena aromātu, garšu, dzirkstīgumu, arī krāsu.
23

Trešdaļa nevēlas bērnus

Vēl pirms dažām desmitgadēm viens no karstākajiem ilgtermiņa politikas jautājumiem bija potenciālā planētas pārapdzīvotība, toties tagad, iespējams, vajadzētu satraukties par pretējo.
24