Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -4 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 1. decembris
Emanuels, Arnolds

Populārākās ziņas

1

Lielbritānijas ārlietu ministre brīdina Krieviju(7)

Krievijas iebrukums Ukrainā būtu stratēģiska kļūda, un Lielbritānija izmantos visas tās rīcībā esošās diplomātiskās un ekonomiskās sviras, lai izvairītos no šāda scenārija, Rīgā notiekošajā NATO ārlietu ministru sanāksmē gatavojas uzsvērt Lielbritānijas ārlietu ministre Liza Trasa.
2
3
4
5

Paštestu projekts – visas valdības atbildība(1)

Valdības lēmums paštestus pretēji iepriekš plānotajam no nākamās pirmdienas, 6. decembra, neieviest kā obligātus, bet ļaut brīvprātīgu to izmantošanu, nekādā ziņā nav vērtējama kā atpakaļgaita un ieklausīšanās ekspertu un sabiedrības kritikā.
6
7
8
9
10
11
12

Jauna aukstā kara aprises(4)

Nesen kļuva oficiāli zināms to kopskaitā 110 valstu saraksts, kuras ir aicināties piedalīties ASV prezidenta Džo Baidena rīkotajā tiešsaistes samitā par demokrātiju, kas paredzēts 9. un 10. decembrī un kura mērķis formulēts kā demokrātiju nākotnes apspriešana.
13
14
15
16

Futbolam stabilas attīstības perspektīvas(4)

Par aizvadīto futbola sezonu, FIFA prezidenta vizīti Latvijā, Covid-19 ierobežojumiem un šodien notiekošo organizācijas ģenerālsekretāra maiņu Inta Megņa saruna ar Latvijas Futbola federācijas prezidentu Vadimu Ļašenko.
17
18

Pārkreditētie latvieši

Latvijas Bankas Kredītu reģistra dati liecina, ka 709 tūkstošiem mūsu valsts iedzīvotāju ir lielākas vai mazākas kredītsaistības.
19
20
21
22
23

Jaunzēlande sūtīs miera uzturētājus uz Zālamana salām

Jaunzēlande trešdien paziņojusi, ka nosūtīs uz Zālamana salām karavīrus un policistus, pievienojoties Austrālijas, Fidži un Papua-Jaungvinejas centieniem atjaunot kārtību pēc grautiņiem, kurus sarīkojuši pret valdību noskaņotie protestētāji.
24

Merzļikinu nomaina sagrāvē, Balceram desmitais punkts sezonā

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ielaida trīs vārtus nepilnās 13 minūtēs un tika nomainīts, bet Kolumbusas Blue Jackets piedzīvoja sagrāvi ar 0:6 (0:3, 0:2, 0:1) viesos pret Našvilas Predators komandu. Tikmēr uzbrucējs Rūdolfs Balcers tika pie desmitā rezultativitātes punkta šosezo...
25
26

Zirnis joko - 1.12.2021(2)

Ieteikums nākamajai vasarai: ja jūs sociālajos tīklos liekat savu salasīto sēņu fotogrāfijas, noteikti ielieciet tajos kaut ko arī nākamajā dienā.
27
28
29
30