Man īpaši noderīgs šķita atlokāmais un trīs plaknēs grozāmais LCD ekrāns, kas palīdz dažādot kadrējumu izmantojot augsto un zemo fotogrāfēšanas punktu, tomēr straujāka fotografētāja rokās tā mūžs varētu būt īss.
Tiem, kas vairāk darbojas ar videokameru varētu patikt kvalitatīvais 2.4M elektroniskais skatumeklētājs – Sony izmanto īpašu, daļēji caurspīdīgu spoguli, kas iezīmē atteikšanos no pierastā optiskā skatumeklētāja. Tiem, kas raduši pie tradicionālā skatumeklētāja būs vajadzīgs laiks, lai pierastu.
Jauns ir arī fokusēšanas sensors, kam ir 19 punkti, 11 no tiem krusteniskie. Fokusēšanās ir ātra, tomēr kamera apjūk, ja priekšplāns ir sarežģītāks, šeit līdz manuālā piefokusēšana, kas ir ērta. A77 vadāms ar divām komandripām un džoistiku. Džoistika viduspunkts, kas, nospiežot apstiprina, piemēram, dzēšanas komandu, manam pirkstam gan ne vienmēr bija atrodams ar pirmo spiedienu, varbūt, ka pirksti par lieliem.
Mans testa A77 bija komplektēts ar 16 – 50/2.8 zūmobjektīvu (24-75/2.8 ekvivalents pilnformātā), kas tāpat kā kamera ir labi būvēts un rada kvalitatīvu iespaidu.
Fotografējot ar augstu ISO jūtību trokšņa līmenis ir diezgan manāms, arī izvēlne uzbūve (Menu) man likās diezgan sarežģīta. Toties Flickr faniem patiks iebūvētais GPS. Bagātīgs programmu un iespēju klāsts, ieskaitot tradicionālos, arī Auto HDR un panorāmu.
Galerijā atradīsiet bildes, kuras uzņēmu ar A77.
(ziņa papildināta ar foto)