Viņš gan uzsvēris, ka pasu lietā būs vēl vairāki aizdomās turamie, starp kuriem, visticamāk, būs arī gan bijušās, gan esošās PMLP amatpersonas. Līdz šim vienīgā zināmā skandālā iesaistītā ir bijusī PLMP amatpersona Olita Magone.
Laikā no 1999.līdz 2005.gadam Latvijā identitāšu viltošanai izmantoti bieži sastopami slāvu izcelsmes uzvārdi, kā, piemēram, Andrejevs, Belousovs, Kostins, Ignatenko u.c., liecina TV3 raidījuma "Nekā personīga" rīcībā nonākušais saraksts ar 116 personu viltotajām identitātēm, kas varētu būt līdzīgs tam, kas ir šīs lietas izmeklētāju rīcībā. Sarakstā nav Latvijas sabiedrībā pazīstamu cilvēku vārdu. Daļai viltoto personību identificētas arī pases, un redzams, ka apmēram vienā laikā ar vienādiem uzvārdiem parādījušās vairākas personas, visticamāk - vienas ģimenes pārstāvji.
Viltoto personas kodu pēdējie cipari 108 gadījumos no sarakstā iekļautajiem sākas ar skaitļiem 104. Personas kodā pēdējos piecus ciparus veido šādi - pirmais apzīmē gadsimtu, nākamie trīs skaitļi ir nejauši, bet pēdējais ir kontrolsumma intervālā no 1 līdz 8. Pēdējos ciparus ņem no iepriekš nodrukātām kodu grāmatām. Tas nozīmē, ka viltoto identitāšu personu kodu nobeigumi ņemti no vienas grāmatas.
Divi no sarakstā esošajiem personu kodiem pēc Uzņēmumu reģistra datiem pieder dalībniekiem Latvijā reģistrētās firmās, un pēc dokumentiem izriet, ka abas personas pie viltotajām identitātēm tikušas 2002.gadā. Viņu firmas nodarbojušās ar tirdzniecību un konsultācijām.
Viens no uzņēmējiem savu dzīvesvietu deklarējis vienā dzīvoklī ar Latgales priekšpilsētas iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļas galveno speciālisti. "Nekā personīga" vēsta, ka tā mēdz rīkoties, lai izvairītos no problēmām ar dzīvesvietas deklarēšanu un identitātēm drošības dienestu vajadzībām - tās deklarē adresēs, par kurām jautājumi nevar rasties, piemēram, pie pasu daļas vai iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļu vadītājiem.