Apmēram 50 minūšu ilgā runā
Gobzems norādīja uz atbildību iepriekšējo paaudžu un vēl nedzimušo bērnu priekšā.
Politiķis atkārtoja dažus jau iepriekš izteiktos pārmetumus koalīcijas politiķiem, piemēram, ka atsevišķi no tiem nedomājot pat par nākamajām vēlēšanām, bet gan par to, vai netikšot izdoti kriminālvajāšanai.
Deputāts kritizēja, ka Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra amatu ieņem Juris Jurašs (JKP), pret kuru ierosināts kriminālprocess. Tāpat viņš veltīja kritiku vairākiem citiem koalīcijas politiķiem, kā arī pauda, ka aizdomu ēna pār Kariņa valdības atsevišķiem locekļiem padziļinot plaisu starp politiķiem un iedzīvotājiem.
Gobzems arī uzsvēra, ka uzņēmējdarbība tiek "iegrūsta vircas bedrē" un ka VID strādā pret uzņēmējiem. Politiķis norādīja, ka par 7% samazinājies uzņēmumu skaits ar ārvalstu kapitālu, kā arī par 4% samazinājies uzņēmumu skaits ar vietējo kapitālu.
Ierosinājumu pieprasīt Kariņa demisiju parakstīja no KPV LV izslēgtais Aldis Gobzems, KPV LV "iekšējie opozicionāri" Karina Sprūde un Linda Liepiņa, kā arī Uldis Augulis (ZZS), Jūlija Stepaņenko un vairāki Saskaņas deputāti, liecina Gobzema sniegtā informācija.
Saeimas Kārtības rullis nosaka, ka šādu lēmuma projektu var iesniegt Saeimas komisija vai ne mazāk kā desmit deputāti.
Kopumā šo ierosinājumu parakstījuši 11 deputāti. No Gobzema ieraksta sociālajos tīklos izriet, ka pieprasījums saistīts ar Saeimas aicinājumu atcelt obligātā iepirkuma komponenti (OIK). "Saeimas dotie uzdevumi ir jāpilda. Un laicīgi, nevis kaut kad tad, kad ienāks prātā," pauž Gobzems.
KPV LV iekšējo opozicionāru, frakcijas deputātu
Sprūdes un Liepiņas, parakstīšanās par Kariņa demisiju vērtējama kā pliķis sejā partijas pārējiem deputātiem un deleģētajiem ministriem, aģentūrai LETA iepriekš pauda KPV LV līderis Artuss Kaimiņš.
Deputāts norādīja, ka pirms šis jautājums nav apspriests frakcijā, viņš nevēlas modelēt situāciju, kāda varētu būt politiskā spēka rīcība šajā situācijā.
gaidu
interesanti
Viena tante teica ...