Kā pastāstīja arhitekts Pēteris Blūms, privatizācijas pieteikuma iesniedzējs par saviem līdzekļiem pirms vairāk nekā desmit gadiem uzsācis vēsturisko telpu restaurāciju, piegulošo teritoriju uzkopšanu un dīķa tīrīšanu. Publiskie pasākumi šeit notiek regulāri, tiek rīkotas izstādes, noticis akmens tēlniecības plenērs, ar Rīgas svētkiem saistīti pasākumi. Šeit apskatāma arī lielākā dzirnakmeņu kolekcija Latvijā.
Kā apliecinājumu tam, ka īpašums nonāks labās rokās, P.Blūms min 2005. gadā A.Ozoliņam piešķirto Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas balvu „Gada labākais saimnieks”.
„Šis ir paraugs, kā vajag rīkoties ar arhitektūras pieminekli un nomnieka Ozoliņa kunga dvēseles un materiālais ieguldījums jau tagad pilsētas īpašuma atjaunošanā ir nenovērtējams,” paudis Vides komitejas priekšsēdētājs Dainis Īvāns (LSDSP). „Atceroties Latvijas pirmskara praksi, viņam ne tikai nevajadzētu liegt privatizāciju, bet pat uzdāvināt šādu īpašumu. Tas būtu normāli, ka pašvaldība pasaka paldies par sava kultūras mantojuma sargāšanu”.
Galīgo lēmumu pieņems Rīgas dome.