Pusgadā 20 topošie dakteri klauni dažādu profesionāļu vadībā apgūs jaunas zināšanas un prasmes visdažādākajās jomās, kas saistītas ar "medicīnas klaunādi" - sākot ar improvizācijas iemaņām līdz zināšanām par emocionālā kontakta veidošanu ar dažāda vecuma bērniem.
Milovska sacīja, ka Dakteru klaunu programma radās no sapņa, iedvesmojoties no pasaulē veiksmīgi darbojošās "medicīnas klaunādes". "Toreiz, pat stipri ticot, ka šī pieeja darbojas, ka dakterim klaunam ir sava vieta un loma slimnīcā, mēs nevarējām prognozēt, kā attīstīsies mūsu stāsts. Mēs esam bezgala pateicīgi tiem, kuri noticēja, atbalstīja un sapņoja kopā ar mums - jo tikai un vienīgi, pateicoties šim atbalstam, mēs varam pastāvēt," sacīja biedrības vadītāja.
Savu pastāvēšanu biedrība Dr. Klauns skaita no 25.septembra - dienas, kad 2012.gadā tā tika oficiāli reģistrēta. Toreiz pirmie 13 dakteri klauni Latvijā sāka darboties divās slimnīcās - Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā un Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.
Milovska informēja, ka septiņos gados Dakteru klaunu programma ir sekmīgi pilnveidojusies, un tagad profesionālos dakterus klaunus var satikt septiņās Latvijas slimnīcās. Pērn dakteri klauni slimnīcās iepriecinājuši gandrīz 10 000 bērnus, nostrādājot 4314,5 stundas un esot klāt mazajiem pacientiem 389 procedūru laikā.
Biedrība Dr. Klauns ir sabiedriska labdarības organizācija, kuras 30 profesionāli medicīnas klauni katru dienu dodas uz Bērnu slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā.