Turklāt televīzijas rīcībā esošā informācija arī liecina, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kas līdz šim nekritiski izteikusies par Vilnīša darbu, varētu savu nostāju mainīt un arī balsot par viņa atstādināšanu.
Jau vēstīts, ka izmeklēšanas komisija Kalnmeiera vadībā Vilnīša darbības izvērtēšanai tika izveidota ar valdības lēmumu. Ja tā konstatēs pārkāpumus Vilnīša darbībā, par viņa atbrīvošanu no amata vispirms būs jālemj valdībai, bet pēc tam Saeimai.
Komisijā bez Kalnmeiera darbojas arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Gundars Daudze (Zaļo un zemnieku savienība), Satversmes aizsardzības biroja direktors Jānis Kažociņš, Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks un tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs (Vienotība).
Iepriekš arī Latvijas Avīze pagājušās nedēļas nogalē vēstīja, ka Andra Bērziņa (ZZS) ievēlēšana prezidenta amatā pietuvinājusi Vienotību pacietības maksimumam, un, ja arī balsojumā par KNAB priekšnieka Normunda Vilnīša atbilstību amatam ZZS kopā ar opozīciju mēģinās Vilnīti nosargāt, koalīcijā var notikt izmaiņas.
Avīze arī norādīja, ka par šo jautājumu Saeima varētu lemt aptuveni pēc divām nedēļām.