Par Bāderes apstiprināšanu uz vēl vienu termiņu Valsts kontroles padomes locekles amatā nobalsoja 79 deputāti. Par Āboliņas apstiprināšanu amatā nobalsoja 72 deputāti. "Pret" kandidātēm nebalsoja neviens deputāts.
Valsts kontroles padomes locekļus pēc valsts kontroliera ieteikuma apstiprina Saeima uz četriem gadiem ar iespēju tikt pārvēlētiem uz otru termiņu. Āboliņai un Bāderei pirmais pilnvaru termiņš noslēgsies attiecīgi šī gada 6.maijā un 19.maijā.
Korčagins norādījis, ka Āboliņai un Bāderei ir atbilstošas profesionālās zināšanas un pieredze Valsts kontroles revīziju darbā, lai turpinātu pildīt Valsts kontroles padomes locekļa amata pienākumus un nodrošinātu iestādes nepārtrauktu attīstību, kā arī revīziju ietekmes pieaugumu sabiedrības interesēs.
Āboliņa Valsts kontroles padomes locekles amatā stājās 2021.gada 7.maijā, un pēc apstiprināšanas tika iecelta par Trešā revīzijas departamenta direktori, kas veic visu veidu revīzijas labklājības un veselības aprūpes nozarē, un kopš 2024.gada - arī izglītības un zinātnes nozarē.
Pēc Korčagina paustā, Āboliņa arī sniegusi ieguldījumu revīzijās, kas veiktas bērnu tiesību, izglītības, veselības aprūpes un sociālo pakalpojumu jomās, atklājot būtiskus trūkumus un sniedzot uz reformām vērstus ieteikumus. Āboliņa esot veicinājusi sadarbību ar nevaldības organizācijām un nozaru ekspertiem, kuru līdzdarbošanās revīzijām piešķir profesionālo kvalitāti. Viņas vadībā izstrādāta Valsts kontroles jaunā ieteikumu pārvaldības pieeja, kas paredz kontrolēt nevis ieteikumu ieviešanas procesu, bet rezultātu, uzskatāmi atspoguļojot publiskajā pārvaldē notikušās pārmaiņas.
Savukārt Bādere Valsts kontroles padomes locekles amatā stājās 2021.gada 20.maijā, un pēc apstiprināšanas tika iecelta par Revīzijas un metodoloģijas departamenta direktori, kas izstrādā revīziju metodoloģiju, koordinē tās ieviešanu Valsts kontrolē, sniedz atbalstu revīzijas personālam metodoloģijas piemērošanā, nodrošina revidentu apmācības.
Bāderes vadītais departaments veic ikgadējo konsolidētā saimnieciskā gada pārskata finanšu revīziju, apkopo visu finanšu revīziju rezultātus un nodrošina sadarbību ar zvērinātiem revidentiem un iekšējiem auditoriem. Viņas pārraudzībā īstenotas lietderības revīzijas par e-pakalpojumu pieejamību, intelektisko transporta sistēmu ieviešanu un elektronisko dokumentu nodošanu arhīvā, kā arī sagatavots starpziņojums par finanšu situāciju Rēzeknes pašvaldībā.
Pēc Korčagina paustā, Bādere sniegusi ieguldījumu finanšu revīziju darba attīstībā - nodrošināta attālināta piekļuve iestāžu grāmatvedības un lietvedības sistēmām, izstrādāti automatizēti risinājumi pārbaužu veikšanai, kas ļaus ietaupīt laiku finanšu revīziju procedūrām, kā arī aptvers arī lielāku pārbaudāmo datu apjomu.
Tāpat Bādere esot strādājusi pie priekšdarbu nodrošināšanas tam, lai no šā gada maija tiktu pilnībā ieviesta jaunā pieeja finanšu revīziju veikšanai, pārejot no 27 revīzijām uz vienu.