Pēc aģentūras informācijas avota vārdiem, izraēlieši skaidri definējuši šādu pozīciju vairāku neseno sarunu ar augstu stāvošiem ASV administrācijas pārstāvjiem laikā. Saskaņā ar šo informāciju, Izraēla nolēmusi neinformēt ASV, lai neviens pēc tam nevarētu teikt, ka Vašingtona varēja, taču neatturējuši savu sabiedroto no uzbrukuma Irānai.
Aģentūras informācijas avots lūdzis neatklāt viņa vārdu, jo apspriežamais jautājums ir „pārāk delikāts” un skar „stratēģiskus tematus”. ASV administrācija, Pentagons un Izraēlas vēstniecība Vašingtonā atsacījušies komentēt šo informāciju.
Pēc aģentūras rīcībā esošās informācijas, par vēl vienu cēloni, kas pamudinājis Izraēlu turēt noslēpumā no ASV tās plānus, kļuvusi izraēliešu neapmierinātībā ar ASV nostāju, kas nevēlas ne tikai pašas bombardēt Irānu, bet arī vispār piedalīties Izraēlas operācijā. Bez tam Jeruzalemē uzskata, ka Vašingtona nenopietni attiecas pret sekām, kādas var rasties gadījumā, ja Irāns rīcībā nonāks atomieroči.
Jāatgādina, ka Savienoto Valstu izlūkdienesti nesen nonāca pie secinājuma, ka Irānas kodolprogrammā jau kopš 2003. gada nav militāru sastāvdaļu. Tomēr Vašingtona ir oficiāli paziņojusi, kas darīs visu nepieciešamo, lai nepieļautu, ka Teherānas rīcībā nonāk kodolieroči.
Izraēlas oficiālas amatpersonas vairākkārt paudušas pārliecību, ka Irāna strādā pie atomieroču izveides un uzsvērušas, ka starptautiskās sankcijas nespēj apstādināt šos pētījumus. Irānas bombardēšanu Izraēla arī uzskata par pilnībā pieņemamu draudu novēršanas veidu
Tikmēr ASV aizsardzības ministrs Leons Paneta ir paziņojis, ka Izraēlas trieciens pa Irānas kodolobjektiem var tikt dots 2012. gada pavasarī vai vasarā.