Viņa pavēstīja, ka izstādes mērķis ir parādīt sieviešu zinātnē radītos mākslas darbus, kas tapuši kā reakcija uz Covid-19 pandēmiju. Saskaņā ar tēmu "Transformācija" ir iecerēts, ka izstādē publiskotie mākslas darbi aptvers gan sāpju, gan cerību tēmas, kā arī vienlaikus paplašinās priekšstatu par sabiedrību, kas lēnām atgūstas no pandēmijas.
Pēc Balcares paustā, pieteikt var gan digitālus, gan fiziskus darbus, piemēram, gleznas, skulptūras, fotogrāfijas vai citu žanru mākslas darbus. Ja piesakāmais darbs nav digitāls, pieteikumā var ietvert šī fiziskā darba fotogrāfiju.
Izstādei savus radošos darbus var pieteikt sievietes zinātnieces, kas darbojas pētniecībā, medicīnā, inženierzinātnēs, dabas zinātnēs vai matemātikā no jebkuras pasaules valsts un bez vecuma ierobežojuma. Katra dalībniece var iesniegt no viena līdz pieciem darbiem.
Izstādei izvēlētie darbi tiks eksponēti virtuālā izstādē, kas tiks atklāta UNESCO 41.Ģenerālkonferenes laikā 2021.gada novembrī, piedaloties 193 valstu pārstāvjiem. Plašāka informācija un pieteikšanās meklējama, sekojot saitei creativeresilience-unesco.org.