Par sociāldemokrātiem savu balsi Vācijas galvaspilsētā atdevuši 28,3% vēlētāju, tādējādi atstājot amatā līdzšinējo mēru Klausu Vovereitu. Un, lai arī sociāldemokrāti vēlēšanās uzvarējuši, atbalsts šai partijai bijis nedaudz mazāks kā 2006.gada vēlēšanās, kad par to nobalsoja 30,8% Berlīnes balsstiesīgo iedzīvotāju.
Kristīgie demokrāti tikmēr izcīnījuši par 2,1% vairāk balsu nekā iepriekšējās vēlēšanās, kopumā saņemot 23,4% balsu.
Svētdien aizvadītās vēlēšanas bija šogad sestās no septiņām federālo zemju vēlēšanām, kurās nacionālajā līmenī valdošie kristīgie demokrāti zaudējuši kādam citam politiskajam spēkam.
Smagu zaudējumu Berlīnē piedzīvojusi nacionālajā līmenī valdošajā koalīcijā pārstāvētā liberālā Brīvo demokrātu partija (FDP), kurai nav izdevies pārvarēt piecu procentu barjeru, kas noteikta iekļūšanai federālās zemes parlamentā. Iepriekšējās vēlēšanās Berlīnē FDP saņēma 7,6% balsu.
Tikmēr pirmo reizi Berlīnes Pārstāvju palātā iekļuvusi Pirātu partija, kas iestājas par autortiesību reformām, bezmaksas sabiedrisko transportu un bezvadu internetu. Par Pirātu partiju savu balsi atdevuši 8,9% vēlētāju.
Lai gan jau desmit gadus SPD Berlīnē koalīciju veidojuši ar galēji kreiso partiju "Die Linke" ("Kreisie"), visticamāk, šai sadarbībai pēc vēlēšanām tiks pielikts punkts, sociāldemokrātiem "Die Linke" aizstājot ar zaļajiem, kuriem šajās vēlēšanās izdevies izcīnīt 17,6% balsu, salīdzinot ar 11,7%, kas tika atdotas par "Die Linke". Taču arī koalīcija ar CDU ir iespējama.