Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Barons/Kvartāls basketbolisti cīņu par BBL bronzu sāk ar +8 mājās

Uzvaru Baltijas Basketbola līgas (BBL) pirmajā cīņā par bronzas medaļām otrdien savā laukumā izcīnīja Barons/Kvartāls basketbolisti, kuri ar 79:71 uzveica Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas Kalev/Cramo.

Spēles pirmajās minūtēs viesi izvirzījās vadībā ar 10:4, pēc tam arī 22:11, bet pirmās desmit minūtes noslēdza ar +9 (22:13). Otro ceturtdaļu krietni sekmīgāk uzsāka baroni, dažu minūšu laikā viesus panākot un pēc Deivida Duļķa precīzā tālmetiena jau izvirzoties vadībā - 26:25. Līdz pirmā puslaika beigām Barons/Kvartāls jau bija ieguvuši pat 13 punktu pārsvaru, atpūtā dodoties ar 50:37 uz tablo. Vienubrīd rīdzinieki guva pat 15 punktus pēc kārtas, šajā laikā viesus atstājot tukšā.

Šo pašu pārsvaru laukuma saimnieki prata noturēt arī pirms izšķirošās desmitminūtes (66:53), bet atlikušajā laikā uzvaru nosargāja - 79:71.

Barons/Kvartāls labā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Māris Gulbis, bet 17 lietuviešu leģionāram Deividam Duļķim. Tikmēr 14 punkti un deviņas atlēkušās amerikānim Taileram Keinam.

Viesiem 21 punktu un 10 atlēkušās iekrāja senegāliešu centrs Bamba Fols. Armandam Šķēlem 20 nospēlēto minūšu laikā četri punkti, trīs atlēkušās un viena rezultatīva piespēle.

Atbildes spēle notiks piektdien Tallinā, bet BBL bronzas ieguvējs tiks noteikts abu maču summā.