Bucks svin piecdesmito uzvaru sezonā un kā pirmā kvalificējas NBA izslēgšanas turnīram

Milvoki Bucks komanda otrdien svinēja savu 50.uzvaru šajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā un kā pirmā nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā.

"Bucks" viesos ar rezultātu 116:104 (29:24, 28:24, 28:36, 31:20) pārspēja Fīniksas "Suns".

Jannis Adetokunbo uzvarētājiem guva 36 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Bruks Lopess pievienoja 21 punktu, no spēles realizējot desmit no 14 metieniem, kā arī izcīnīja desmit bumbas zem groziem.

"Suns" no zaudējuma neglāba Devina Bukera 30 gūtie punkti, viņam grozā raidot 13 no 27 metieniem.

"Bucks" ar 72,5% uzvaru ir līgas līderpozīcijā.

Toronto "Raptors" komanda aizvadīja savu rezultatīvāko ceturtdaļu vēsturē, pirmajā gūstot 49 punktus. "Raptors" rezultatīvi ievadīja maču, kurā ar 125:110 (49:30, 23:26, 26:36, 27:18) pārspēja Denveras "Nuggets".

Toronto vienībā Freds Vanvlīts guva 36 punktus, bet Ogugua Anonubi - 24.

Denverieši pirmo reizi sezonā piedzīvojuši četrus zaudējumu pēc kārtas. Šoreiz neveiksmē rezultatīvākais bija Nikola Jokičs, kurš guva 28 punktus.

Drošu uzvaru izcīnīja Losandželosas "Lakers", kas pretinieku laukumā ar rezultātu 123:108 (39:24, 36:16, 23:35, 25:33) uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans".

Entonijs Deiviss uzvarētājiem guva 35 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Maliks Bīzlijs pirmajā puslaikā realizēja septiņus tālmetienus un cīņu pabeidza ar 24 punktiem."Pelicans" rindās Brendons Ingrems atgriezās pēc divu maču izlaišanas, bet ar viņa 22 punktiem nebija gana, lai aizķertos šajā spēlē.