Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Barons/LMT piedzīvo otro zaudējumu Eiropas kausā

Otro zaudējumu ULEB Eiropas kausa grupu turnīrā piedzīvojuši Latvijas čempioni Barons/LMT basketbolisti, kuri izbraukumā ar 55:76 atzina Krievijas ceturtā spēcīgākā kluba Kazaņas Unics pārākumu, informē turnīra rīkotāji. Lai iekļūtu nākamajā kārtā, Barons/LMT jāizcīna vismaz otrā vieta grupā.Pirmais periods Kazaņā tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, taču otrās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki veica pirmo izrāvienu, palielinot rezultāta starpību līdz 11 punktiem.

Otrā puslaika sākumā Latvijas klubam vēl izdevās pietuvoties līdz 6 punktu atstatumam, taču Unics drīz vien atkal atrāvās no konkurentiem un trešo ceturtdaļu noslēdza ar 15 punktu pārsvaru. Pēdējā periodā Unics turpināja palielināt pārsvaru un izcīnīja otro uzvaru grupu turnīrā.Barons/LMT šajā spēlē palīdzēt nevarēja komandas kapteinis Armands Šķēle, kurš grupu turnīra pirmajā spēlē pret Maskavas Dinamo savainoja potīti. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Marko Popovičs, bet Barons/LMT labā visvairāk (17) iemeta Demetrijs Aleksanders. 16 punkti Giedra Gusta rēķinā.