Rīgā +20 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

BBL pastarīšu spēlē Liepājas lauvas pārliecinoši uzvar Nevežis

MasterCard Baltijas basketbola līgas turnīra tabulas lejasgala komandu savstarpējā spēlē Liepājas lauvas savā laukumā ar 85:63 (58:43) pārliecinoši uzvarēja Ķēdaiņu Nevežis vienību.Liepājniekiem šis bija trešais panākums aizvadītajās 15 spēlēs, kas viņiem ļāva apsteigt svētdienas pretiniekus BBL turnīra tabulā.

Spēles sākums liepājniekiem izdevās varens. Pateicoties lieliskai precizitātei metienos, otrās ceturtdaļas sākumā Lauvas bija ieguvuši 18 punktu pārsvaru – 32:14. Tālak gan tik viegli neklājās. Uzbrukumu realizācija sāka pieklibot, un otrā puslaika sākumā Nevežis basketbolistiem starpību izdevās samazināt līdz septiņiem punktiem (47:40).Šajā brīdī laukuma saimnieki guva ļoti svarīgus deviņus punktus pēc kārtas, kas palīdzēja pirms pēdējās ceturtdaļas atjaunot pieklājīgu atstarpi un izvairīties no liekas nervozēšanas spēles izskaņā.Pēdējā posmā galvenokārt ar Patmalnieka un Kožeņeca pūlēm, piebalsojot pārējiem, trešā uzvara sezonā bez lielām pūlēm tika nosargāta.Vēl svētdien BBL turnīra spēli aizvada VEF Rīga basketbolisti, kuri savā laukumā uzņem Kalev/Cramo vienību.