Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Biedriņam 4 punkti, Warriors zaudē Suns

Trešo zaudējumu šīs sezonas Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlēs piedzīvojuši Goldensteitas Warriors basketbolisti. Šoreiz Warriors ar 91:102 piekāpās Fīniksas Suns vienībai.

Spēles pirmās divdesmit četras minūtes abas vienības aizvadīja līdzīgā cīņā, puslaiku noslēdzot ar nelielu Fīniksas Sunspārsvaru 51:47. Trešā ceturkšņa otrajā pusē laukuma saimnieki pirmo reizi spēlē spēja atrauties līdz nedaudz nopietnākai rezultāta starpībai, tiesa, arī tikai ar deviņiem punktiem. Tomēr trešās ceturtdaļas beigas labāk nospēlējaWarriors, pēdējās divpadsmit minūtēs dodoties iedzinēju lomā ar 69:72. Pēdējā ceturksnī veiksmīgāki izrādījās Fīniksas basketbolisti, svinot uzvaru ar 102:91.

Andris Biedriņš devās laukumā komandas sākumsastāvā un nospēlēja kopumā 12 minūtes. Šajā laikā viņš guva četrus punktus (realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, taču aizmeta garām abus soda metienus), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu un nopelnīja četras piezīmes.

Rezultatīvākais spēlētājs Warriors rindās bija Monta Eliss, kurš guva 18 punktus un izdarīja 11 rezultatīvas piespēles. Suns vienībā ar 21 punkta guvumu un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Stīvs Nešs.

Šis Warriors bija trešais zaudējums līdzšinējās piecās spēlēs, kas komandu ierindo 12.vietā Rietumu konferencē.

Citā šīs nakts spēlē Atlantas Hawks, spēlējot izbraukumā, sagādāja pirmo zaudējumu Maiami Heat. Labi nospēlējot pēdējo ceturtdaļu (33:21), Hawks izcīnija ceturto uzvaru piecās spēlēs ar 100:92. Džo Džonsons ar 21 punktu kļuva par rezultatīvāko spēlētāju Hawks vienībā, pa 16 punktiem guva Als Horfords un Treisijs Makgreidijs. Rezultatīvākais Heat rindās Lebrons Džeimss, kuram 28 punkti, 19 punkti Krisam Bošam, bet Dveinam Veidam 12 punkti un 10 rezultatīvas piespēles.

Pirmo zaudējumu piedzīvojusi arī Oklahomsitijas Thunder, kura viesos ar 87:100 piekāpās čempioniem Dalasas Mavericks. Mavericks līderim Dirkam Novickim šajā spēlē 26 punkti, bet Šons Merions izcēlās ar 17 punktu guvumu. Kevins Durants un Rasels Vestbrūks Thunder vienībā guva attiecīgi 27 un 18 punktus.

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...